MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#110711 Re: Re: Proislámská propaganda

2017-06-08 01:18

#110702: Evropan - Re: Proislámská propaganda 

 Pro vaše info o těch hodných muslimech. V roce 1997 jsem strávil 2 roky v Británii. Z toho rok v "neexistující no go zoně". Tam panovalo právo šária a nepsané pravidlo s policii. Britská policie měla politický úkol klid, takže v praxi dohoda fungovala takto - britská policie tam nelezla a muslimové tam žili podle svého a nedělali bordel. Já jako východoevropan (teda něco mín, ale to jsem byl i pro Brity) jsem byl "očekován" a po zjištění, že jsem křestan ( tedy člověk svaté knihy společně s Židy) jsem musel slíbit žít dle práva šária. To jsem mohl odpřisáhnout na Bibli. Tím mně přijali mezi sebe a musel jsem v souladu s koránem platit za ochranu ještě s jedním Polákem (židem). Dostal jsem práci a odváděl 50 pencí z hodinové mzdy. Za ten rok jsem viděl nespočet do krve a bezvědomí zbitých mladých bílých Britů co tam zavítali, střílzliví i ožralí a začali vykřikovat, že Británie je jejich země. Tolik k těm hodným míromiluvným muslimům co máme chápat a integrovat v ČR. 

Odpovědi

Evropan

#110716 Re: Re: Re: Proislámská propaganda

2017-06-08 04:57:53

#110711: - Re: Re: Proislámská propaganda 

Tento blábol vám mám věřit? Vždyť jen opisujete okamůrovská xenofóbní hesla. Byly tady příspěvky, jak je to zlé v Německu. Byl jsem tam několikrát, a pravda je jinde. Opisují se tu no-go zony v Paříži, ale i tam nic takového není. Dvě muslimské čtvrti jsou v Bruselu, ale tam chodí mnoho turistů, protože jsou tam levné kavárny. Bohužel na tamních tržištích se čile obchoduje s českými a slovenskými pistolemi. A Londýn, kde jsem, pravda, nebyl, mi tady budete popisovat jako město osídlené muslimy vyznávající právo šaría? Vždyť jejich muslimský primátor je větší demokrat než náš lžiprezident. No neuvěřím vaší propagandě ani náhodou. Prostě další HOAX, který sem vkládají placení přispěvatelé.