MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#112542 Re: Re: Re: Re: Donald mile překvapil

2017-08-04 12:10

#112541: - Re: Re: Re: Donald mile překvapil  

Jean-Claude Juncker není opilý ani není můj guru. To si jen personifikuješ sebe a svého guru - opilce Bumbála. Juncker pouze kope za strojírenské německé firmy, jejichž aktivity v Russku by mohly být ohroženy. Překvapivě (pro mě) mu více vadí americké sankce než celkem laxní postoj k průšvihu Siemensu, jehož dva reaktory se ocitly přes embargu na Krymu. Ano, tento postoj pana Junckera mi vadí! Není to však důvod, abych nevěřil v pozitivní výsledky projektu s názvem Evropská unie. To bych jako po volbě nejznámějšího opilce za prezidenta České republiky měl volat po rozbití státu?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#112545 Re: Re: Re: Re: Re: Donald mile překvapil

2017-08-04 14:12:55


Nepřihlášený uživatel

#112546 Re: Re: Re: Re: Re: Donald mile překvapil

2017-08-04 14:24:28

#112542: Evropan - Re: Re: Re: Re: Donald mile překvapil  

 Takovou ostudu Miloš Zeman nedělal nikdy. Juncker je dobytek, když na to  přijde: https://youtu.be/9m_uXHwpWaA

Teď ale asi začíná střízlivět, když vidí, jak jestřábové přes kongres Evropě hustě škodí.

 


Nepřihlášený uživatel

#112558 Re: Re: Re: Re: Re: Donald mile překvapil

2017-08-04 21:00:32

#112542: Evropan - Re: Re: Re: Re: Donald mile překvapil  

    Kníže by mimochodem taky často chlastal a v jednom kuse usínal, kdyby byl zvolen. Zajímavé, že u něj vám to  nevadí, také vám nevadí, že mluví jako by to byl od samotného kanálu přímý pokrevní bratr. Jestli mimochodem někdo zneužil rozbití státu (Československa) k tomu, aby pokračoval v presidentské funkci, ačkoli se kdysi dušoval, že se chce vrátit k dramatické činnosti, tak to byl tvůj idol, násoska Vašek Láhev Havel. Jen mne zajímá, co vlastně představuje ta tvoje potrhlá úchylka s tím Russkem? Libuješ si v překlepech, nebo si u psaní hanlivých příspěvků o Rusku mastíš kládu a pak se překlepneš? Takže tedy jsou ti bližší zájmy washingtonské žumpy než zájmy Evropy? Aspoň je vidět co jste vy červenokaretníci přesně zač. Neužívej tedy nick Evropan, přejmenuj se raději na washingtonskou bažinu, čí smrdutou žumpu.