MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#121357 Re: Re: Tedy ČR plní maastrichtská kriteria pro přijetí eura, ale prostě ho nepřijme a "hotovo".....

2017-12-28 05:52

#121356: - Re: Tedy ČR plní maastrichtská kriteria pro přijetí eura, ale prostě ho nepřijme a "hotovo"..... 

Zatímco vy tady poslušně plakátujete okamůrovská hesla namířená proti EU, aniž byste měl nějakou konkrétní vizi, co je to směřování do pekelné budoucnosti (komunisté zase předpovídali, že kapitalismus stojí na pokraji propasti ... a ono nic!), tak za mě mohu říct, že společná měna by pro mě měla jednoznačně samá pozitiva. Bydlím blízko hranic a vzhledem k tomu, že za pár lete se všude kolem nás bude platit eurem, tak bych při cestě do ciziny (cca 1x měsíčně) nemusel vyhledávat směnárny a nemusel bych sponzorovat naše banky. Také by se mi jednodušeji porovnávali ceny u nás a v cizině. Pak by nebyl problém, aby si i největší hlupáci u nás zjistili, že některé potraviny v Německu jsou levnější než u nás, a možná by v dalších parlamentních volbách nehlasovali pro zloděje, který nic nedokázal, ale raději by kandidáty tlačili do toho, aby daň na potraviny u nás nebyla 15% ale třeba těch 7,5%, které mají v Německu. Ten rozdíl by byl prostě příliš okatý. Většina politiků, kteří odmítají euro, to dělá právě z těch důvodů, aby lidé náhle nezjistili, že v cizině to dělají tak nějak jinak (lépe?) než u nás. V izolaci se stádo ovcí ovládá vždy jednodušeji. Ostatně proto chce Pitomio vystoupení z EU. A co se týká cesty do pekel - vy snad věříte, že když stát vede notorický opilec a zloděj ovládající média, tak míří k nějakým zářným zítřkům?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#121371 Re: Re: Re: Tedy ČR plní maastrichtská kriteria pro přijetí eura, ale prostě ho nepřijme a "hotovo".

2017-12-28 12:49:04

#121357: Evropan - Re: Re: Tedy ČR plní maastrichtská kriteria pro přijetí eura, ale prostě ho nepřijme a "hotovo"..... 

Nečetl jsem to celé, ale na konci je věta, se kterou lze souhlasit. Záhadný záblesk inteligence. Myslel jste snad hrobaře Evropy?