MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#121893 Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám.....

2018-01-05 10:30

#121889: - To jednoznačně platí, jděte k volbám..... 

Kovy je buzerant a Koukalová je zamindrákovaná protislovanská kráva!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#121894 Re: Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám.....

2018-01-05 10:38:29

#121893: Evropan - Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám..... 

Co pořád řešíš zloději nicků - paní Kukalová je a navždy už bude sportovkyně na světové úrovni, Kovy je zjevně člověk, kterého si pouští statisíce lidí v ČR a ti zjevně Zemana volit nepůjdou :-). 

Tedy opravdu nevím, co ty zjevně ubožák placený russáky za kradení nicku a psaní naprostých nesmylů o tom, jaký je Zeman úžasný, vlastně řešíš. Nějaký tvůj šílený mindrák? 

 

Evropan

#121898 Re: Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám.....

2018-01-05 11:21:31

#121893: Evropan - Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám..... 

Jedinej zamidrákovanej antičech seš tady ty, zloději nicků. Propaguješ tady všechno prorusské a určitě bys byl ochotný se zastat i russké invaze z roku 1968 a následné více než dvacet let trvající okupace. Kdo je Kovy je mi celkem jedno a že ti nechce dát, tak to je tvoje věc a sem bych to netahal. Co se týká Gabriely Koukalové, je to historicky naše nejúspěšnější biatlonistka a jsem přesvědčený, že ji pár let ještě nikdo nepřekoná. Zajímalo by mě, cos dokázal ty kromě zlodějin, že tady kážeš něco proti druhým. Gabriela Koukalová a Michal Šlesinger patří do skupiny lidí, kteří bojují proti dopingu v biatlonu. Měl by to dělat předseda svazu Nor Anders Besseberg, ale ten jde nevím z jakého důvodu Russákům na ruku a doping neřeší. To, že Russáci fetovali a podváděli při olympijských hrách v Soči, to je dostatečně prokázané a je to plivanec na čistotu sportu který Russákům dlouho nezapomenu. To mi ale přesto nebrání, abych Šipulina, Garaničeva nebo Babikova nepovažoval za výborné biatlonisty.


Nepřihlášený uživatel

#121918 Re: Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám.....

2018-01-05 17:31:39

#121893: Evropan - Re: To jednoznačně platí, jděte k volbám..... 

Ty raději přemluv svoji"bábu"ať jde volit někoho jiného, než je prochlastaný Eman.