MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#127416 Re: Sdělovací prostředky by měly připomínat lednové události z roku 1989 více!

2018-03-06 05:43

#127391: -  

Nevím, jak tvrdé zákroky praktikují současné pořádkové jednotky. Když vynechám jejich poněkud "nevhodné" chování během návštěvy čínského prezidenta, kdy to vypadalo, že jsou řízeni z Číny, a zasahovali proti celkem poklidně demonstrujícím Čechům, které na území České republiky beztrestně napadali Číňani, tak jsem je zasahovat neviděl. Zvlášť jsem si nevšiml, že by někde vyváželi demonstrany za město, že by někoho mlátili obušky, že by do davu stříkali vodními děli, že by měli na čele nákladního auta instalované štíty proti demonstrantům. Možná byli tvrdí proti demonstrantům při jednání NATO v Praze. No ale jestli vzpomínáš na tuto akci jak si se šátkem přes obličej házel dlažební kostky, tak to sis tvrdší zákaz zasloužil. Já jsem ale v lednu 1989 na Václaváku byl, a ti Ondráčkovci byli fakt hovada. Sice byli pod dezinformačním tlakem jako ty teď, a nevěděli, proti komu zasahují, ale když mlátili i staré lidi, tak jim snad mělo být stydno. A asi i bylo, protože prý značná část kluků z té pohotovostní jednotky ještě během léta 1989 odešla. Bohuže na té straně mlátiček jsem měl tou dobou i kamaráda. Asi není dobré, když jsou kamarádi jen díky politikům postaveni proti sobě.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#127419 Re: Re: Sdělovací prostředky by měly připomínat lednové události z roku 1989 více!

2018-03-06 06:33:04

#127416: Evropan - Re: Sdělovací prostředky by měly připomínat lednové události z roku 1989 více! 

"poněkud "nevhodné" chování" pří tom, co sem Zeman s Tvrdíkem navezdli bandu čínských zpravodajců, milicionářů a svazáků je ještě efemismus. 

Mimochodem Tvrdít vlastně veřejně spolupracuje s čínskými zpravodajci.  I na to se policie jen "tupě zírá".