MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#127810 Re: Re: Re:

2018-03-09 10:15

#127809: - Re: Re:  

Já tím chtěl jen upozornit, že když někdo špatně chodí a má problémy s nohami, ještě neznamená, že nemůže vykonávat funkci prezidenta. Dělat si z toho srandu je mírně nefér. Rovněž tak je nefér dělat si srandu z knížete, který kam sedne, tak spí. V jeho věku a s léky, které jistě musí užívat je to pochopitelné, je to starý muž.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#127811 Re: Re: Re: Re:

2018-03-09 10:56:37

#127810: - Re: Re: Re:  

A já jsem chtěl upozornit na to, že když někdo špatně chodí a má problémy s nohama, tak mu to nedává žádné legitimní právo vyjadřovat se neslušně o novinářích. To, že s Putinem "vtipkovali" o likvidaci novinářů je jen malým krůčkem k tomu, co se děje, přičemž vražda novináře na Slovensku je jen posledním aktem v řadě podobných. A tím, že se to děje např. na tom Slovensku, na Maltě nebo ve Švédsku ukazuje, že politici by na toto téma skutečně vtipkovat neměli. Obsah včerejšího inauguračního projevu byl ale přesně takový, že se člověk nediví, že k likvidaci novinářů dochází. Politici tím dávají svým skalním příznivcům návod. Bohužel!


Nepřihlášený uživatel

#127812 je nemocen

2018-03-09 10:58:36

#127810: - Re: Re: Re:  

.. kdyby měl jen špatné nohy... Celkově je výrazně vidět, že je velmi nemocen. Srovnejte si jeho fotky z r. 2013, z r. 2015, z r. 2017 a teď čerstvou fotku z " inaugurace" 8.3. 2018. Musíte vidět ten SEŠUP DOLŮ, JAK TEN ČLOVĚK CHÁTRÁ. A teď mi tu , prosím, nepiště, že  stárneme všichni... Ano to je pravda, ale ne tento případ..

Je  evidentní, že není vůbec zdráv. V jeho obličeji jsou zřetelné propadliny. Během 5 let určitě ztratil aspoň 20 kg své hmotnosti. Jeho tělesná změna je úplně nejlépe vidět v křesle u Soukupa, kde je zkroucený, jako naprostý střízlík, košile na něm vlaje a o 2 čísla menší kalhoty zakrývají pohublé tenoučké nohy. Ještě před 5 lety to byla 120 kg hora masa a byl zralý sníst někoho po večeři. Dnes je na něho velmi žalostný pohled. Jeho voliči to zřejmě nevidí nebo vidět nechtějí, protože kdyby vidělii a vážili si ho,tak by mu dopřejí klid a odpočinek v jeho chaloupce na venkově .