MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#131143 Re: Re: Re: Re: Re: Je typické, jak je russácký trotl a komouš Klaus vždy zásadově nekonkrétní.....

2018-06-03 13:18

#131140: - Re: Re: Re: Re: Je typické, jak je russácký trotl a komouš Klaus vždy zásadově nekonkrétní..... 

Distancuji se od tebe.   Nelíbí se mi, jak mě obtěžuješ. Nesdílím žádný z tvých názorů. Ani na vteřinu. Jedinou výjimkou je Miloše Zemana.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#131145 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je typické, jak je russácký trotl a komouš Klaus vždy zásadově nekonkrétní..

2018-06-03 13:25:06

#131143: - Re: Re: Re: Re: Re: Je typické, jak je russácký trotl a komouš Klaus vždy zásadově nekonkrétní..... 

Máš opravdu velké problémy s funkční gramotností, což je symptomatické pro voliče Miloše Zemana. Mohou tě tak leda obtěžovat mé názory, nikoliv já jako osoba.  

Vůbec tě nenutím číst mé názory. Jsou jistě mnohdy velmi příkré, ale vždy své názory podporuji úvahou - argumenty, proč se příkře vyjadřuji o russáckém trotlovi Milošovi Zemanovi a mnohdy i části jeho voličů. Zatím jsem v tvých reakcích na mé příspěvky nikde nenašel jediné zpochybnění mé argumentace, ale pokud žiješ v představě, že zpochybnění argumentace je napsat slovo "žvásty" tak, je vlastně také vše v pořádku, dokládá to přesně to, co jsme již napsal, že jsi voličem Miloše Zemana a od tebe se myšlení opravdu nedá očekávat.