MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#131285 Re: Re: Re: Re:

2018-06-05 05:00

Nejsem si jist, zda to nejsou spíš Vaše praktiky, když svou představivost tak hbytě hned přenesete na pozadí snad kohokoli, kdo by Vám je chtěl podstrčit k ůstům.

Odpovědi

Evropan

#131286 Re: Re: Re: Re: Re:

2018-06-05 05:11:48

#131285: - Re: Re: Re: Re:  

To si buďte jist, že nejsou. Já je tady přece nepopisuji, to dělají jiní. Tak jako lhář se tady nestydí lhát, tak lidé kteří praktikují rektální vztahy se svými idoly, se tu tímto způsobem i vyjadřují. No ale upřímně, který jiný z našich prezidentů či kandidátů používá veřejně slova jako k*nda a pod.? A jeho poskoci v diskusích činí totéž. To není o představivosti a už vůbe ne o tom, že bych si chtěl představovat pozadí hradního ožraly. Mně se dělá nevolno, když ho slyším jen promluvit, natož když ho vidím oblečeného. Proč ale nereagujete na ty vulgarity nejvulgárnější, a reagujete na moji reakci?

P.S. Nerozumí dost dobře posledním slovům. To jako kdo by mi chtěl podstrčit k ústům Vaše praktiky? Co je to?


Nepřihlášený uživatel

#131287 Re: Re: Re: Re: Re:

2018-06-05 05:14:14

#131285: - Re: Re: Re: Re:  

Co to zase zkoušíš šašku?

Jediný, kdo má blízko k takovým praktikám je přece Zeman s Forejtem a Ovčáčkem a pak ještě Klaus, který si sexuálního extrémistu Forejta potom, co se nepohodl s jeho milenci (přáteli) Zemanem a Ovčáčkem opět vzal k sobě. 


Nepřihlášený uživatel

#131290 Re: Re: Re: Re: Re:

2018-06-05 05:54:38

#131285: - Re: Re: Re: Re:  

Je opravdu legrační, když ty o sobě tvrdíš, že nejsi voličem Myloše Zemana :-), to opravdu velmi pobaví, viz. tvé příspěvky z neděle :-).