MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#137959 Re: Re: Re: Re: Re: Poche, Telicka, Niedermayer, Polcak, komunista Stetina,

2018-09-14 04:54

#137953: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Poche, Telicka, Niedermayer, Polcak, komunista Stetina,  

Jak jsem psal tvé znalosti začínají a končí na velento - russko listch :-). 

"Boj o život" byl v uvozovkách a dále bylo jasně vysvětleno, že i život v celosvětovém etalonu mravné, kulutrní a odborně správné správy veřejného prostoru tedy v EU je logicky stále životem, který je do jisté míry obtížný a je to tak správně. 

EU jsem my ne někdo  imaginární o kterém ty tvrdíš, že kohosi adoroval. Komunisticko nacistícká pakáž Zeman s Babišem jsou min. z části "oni", neboť je jistě pro člověka který sí váží své vlastní integrity nemožné se identifikovat s jech pseudohodnotami, oplzlostí, nemravností, nekulturností, lhaním, křivými přísahami na zdraví děí,  StBáctví, KGBáctvím, zlodějinami. 

Proto si také StBák Babiš s KGBákem Zemanem vždy musí vypomoci nějakou lží, když se objeví na veřejnosti. Je to ubohé. 

Komunisté se vždy "dělí" o to, co někomu ukradnou a to bych řekl, je součástí tvé "deklarace", jak se ty "dělíš s moudrým  a dobrým  o tvé bohastsví" a je vskutku jen shoda náhor, že jsi onoho moudrého a dobrého nenazval komunistou, když "moudrými a dobrými" shledáváš StBáka Babiše s KGBákem Zemanem  a mezi moudré a dobré k ním dnes evidentního  připojuješ i KGBáka Kause . :-)

Obávám se, že tvá záliba ve spikleneckých teoriích valento-russko listů ti velmi zdatně upravila "tvé znalosti, kam se svět řítí" :-). 

Odpovědi

pan Hnedy

#137974 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poche, Telicka, Niedermayer, Polcak, komunista Stetina,

2018-09-14 07:00:52

#137959: - Re: Re: Re: Re: Re: Poche, Telicka, Niedermayer, Polcak, komunista Stetina,  

 asi jsem to nepochopil, ze byl v uvozovkach...vzdyt jsem psal i v prenesenych vyznamech. Vaclav Havel nebyl a neni nikdo imaginarni. On rikal aby rust mohl rust.

jenom potvrzujete, ze sympatizanti prazske kavarny jsou  na stiru s chapanim logickych souvztaznosti a nemeli by rozhodovat o nicem opravdu dulezitem.

Mohou tak nadavat na Zemana, komunisssssssty a Russsssssssssaky. Realita  a volebni vysledky vsak jsou nekde jinde.


Nepřihlášený uživatel

#138023 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poche, Telicka, Niedermayer, Polcak, komunista Stetina,

2018-09-14 20:23:47