MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#142976 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-12-02 22:02

#142971: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Jestli nic neprovedl, nemá se čeho bát. Jenže on provedl. Kradl a tuneloval.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#142980 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-12-02 22:16:44

#142976: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

To si myslíš ty, důkaz nemáš žádný. 

Já mám na rozdíl od tebe k dispozici rozhodnutí vlády, kde se 46 % "prodává" spíše tedy krade za 650 mil. korun (štbák potřeboval ještě další 350 mil. aby postavil hotel v polích u rybníka o s početm lůže 60 :-)).  a mám rozhodnutí švýcarskou soudu a také rozhodnutí o zabavení miliard. 

Tedy být tebou jsem opatrný říkat o panu Bakalovi, že je zloděj. Miloš Zeman je zloděj naprosto nepochybný, neb druhá možnost už by pak byla, že je to idiot, který neuměl uhlídat majetek nás všech. 

Miloš Zeman ovšem toho času disponuje absolutní beztrestností a přitom vykřikuje, že je pan Bakala zloděj, tedy je logické, že se pan Bakala nemá ani tu nejmenší chuť vtáhnout do sporu se zločincem Zemanem. 

Nikdo další dosud pana Bakalu z ničeho neobvinil. Byl to jen Miloš Zeman. Poslanci možná touží si s panem Bakalou promluvit, ale zatím si nepromlluvili ani s Milošem Zemanem, aby se ho zepatli, odkud přišel na to, že je pan Bakala zloděj.  Divná věc takový podivný selektivní přístup. 


Nepřihlášený uživatel

#142982 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-12-02 22:23:32

#142976: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 TAKY  NECHÁPU, PROČ MÁME PREMIERA TRESTNĚ STÍHANOU STBÁCKOU OSOBU. MÁTE PRAVDU. JE TU JASNÝ STŘET ZÁJMŮ. JAK MŮŽE BÝT STBÁK PREMIEREM, CO TO MÁME V NAŠÍ ZEMI ZA STRAŠNÝ BORDEL ? ABSOLUTNĚ NEPOCHPITELNÉ