MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#143189 Voliči Bureše budou ještě zírat, co způsobili

2018-12-06 07:06

#143184: - Re:  

Policii i  soudům všechno strašně dlouho trvá. Bureš získává čas a zřejmě tím, že je veškerá pozornost upoutána kauze Čapí hnízdo, získává Bureš nepozorovaně prostor k páchání dalších zločinů. Určitě bylo správné rozhodnutí, aby byl zproštěn všech důležitých funkcí, dokud se vše nevyřeší a nevysvětlí. To, že dál setrvává na postu pemiera a má X dalších funkcí je ŠPATNĚ a bude to mít obrovské následky a nebývalé škody neb BABIŠ JE NEJVĚTŠÍM ZLOČINCEM V ČESKÉ POLITICE OD R. 1989

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#143190 Re: Re: Re: dojde na moje slova

2018-12-06 07:11:32

#143189: - Re: Re: dojde na moje slova 

Je nepochybné, že zadlužení státu jen v letech 2013-217 v objemu více jak 166 mld. tedy v době, kdy byl růst HDP, nízká nezaměstnanosti, růst platů a řízená inflace, tedy v dobách, kdy musí být rozpočet min. vyrovnaný - viz. rozpočty Německa, je naprosto evidentní, že tím došlo k okradení občanů ČR a je potřeba se ptát, kde oněch 166 mld. je, když štbákovi Babišovi za stejnou dobu narostl majetek o 40 mld. dle jeho vlastních výročních zpráv karuselu Agrofert. 

Zločinnost Babiše a jeho anoštbáckého hnutí jsou naprosto evidentní a odkazování se na stoupající preference jsou naprosto totožné jako odkazování se na stoupající preference Hitlerem či Gottwaldem.  Také tvrdili, že to dělají dobře a přitom velká část dokonce drtivá většina občanů věděla, že tomu tak není. 


Nepřihlášený uživatel

#143194 BaRe: Re: Re: dojde na moje slova

2018-12-06 07:35:16

#143189: - Re: Re: dojde na moje slova 

Pokud policie pečlivě monitoruje Babiše a jeho ovlivňování svědků, je vše v pořádku. Bohužel ale budou nařknuti z toho, že monitorují premiéra proto z něj také anoštbáci premiéra dělali, proto zněj udělal premiéra KGBák Miloš Zeman.