MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#141926 Re: Re: Re: Re: Re: Re:  O demokracii....

2018-11-17 18:03

#141924: - Re: Re: Re: Re: Re:  O demokracii.... 

Na ministerstvech, tedy ve vládě ty nebetyčný idiote, je smutné, když to ty hovado nevíš  ani 29 let po revoluci. 


Nepřihlášený uživatel

#141927 Re: Re:

2018-11-17 18:06

#141925: - Re:  

StBák Bureš, by měl být po návratu z výledu do Švýcarska okamžitě vzat do vazby, neboť je nepochybné, že jel ovlivňovat spolupachatele a klíčového svědka. 

Babiš to navíc ví, že je to velmi riskantní krok. Věc je ale velmi vážná a policie v tomto případě už musí konat. Jiný obviněný už by seděl v kriminále, tedy vyšetřovací vazbě, je dokonce velmi pravděpodobné, že by tam seděl už v situaci, kdy by deklaroval, že tam jede. 

Občané ČR

#141928

2018-11-17 18:46

Pan Václav Havel, nejlepší prezident v historii ČR, nám všem moc schází!


Nepřihlášený uživatel

#141929 Re:

2018-11-17 19:09

#141928: Občané ČR -  

A nejhorší na celé věci, že svobodu po které toužil si opravdu mo neužil. Máme opravdu velký dluh. A je to opravdu sakra smutné. 

DRAHOŠ

#141930 Re:

2018-11-17 19:39

#141928: Občané ČR -  

Ty myslíš Vaška Veškrnu? Nejsi náhodou kretén?!


Nepřihlášený uživatel

#141931

2018-11-17 19:53

Neexistuje jediný důvod, proč by jakákoli konzervativní strana měla podporovat neomarxistického pokrokáře a navíc vyčuránka, který si ještě v roce 1988 (!!!) podal přihlášku do KSČ. Asi je to tím, že ODS, načichlá a zdegenerovaná Pravdou a Láskou, již dávno není konzervativní stranou. Senátor a rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek je chodící ostuda ODS a živoucí připomínka jejího ideového úpadku.


Nepřihlášený uživatel

#141932

2018-11-17 19:54

Patologická sedlina společnosti podporovaná TOP 09 a spol. už zničila, zneuctila a podupala vzpomínku na 21. srpen 1968. Teď doslova fašistickým způsobem poplivala 17. listopad 1939 a 1989. Musíme začít bránit demokracii a svobodu! Je za pět minut dvanáct!

 
Právník

#141933

2018-11-17 19:58

Dnešním událostem na pražské Národní třídě, kdy byly vyhazovány květiny a zastrašována určitá skupina obyvatel, předcházelo shromáždění na Václavském náměstí, kde se objevily výhružné šibenice se jménem Babiš.

 

To vše je trestný čin, který se dá kvalifikovat podle dosud platného Trestního zákoníku Jako teroristický čin a zde jsou sazby obzvláště vysoké, terorismus není jenom střelba a výbuchy, jak si mnozí z nás myslí,  ale také zastrašování obyvatel nebo skupiny obyvatel a omezování jejich práv  Policie by měla nejspíše konat.
 
Pro osvěžení několik odstavců z Trestního zákoníku:
 
Sbírka zákonů č. 40 / 2009 Částka 11

HLAVA IX
TRESTNÉ ČINY PROTI ČESKÉ REPUBLICE, CIZÍMU STÁTU A MEZINÁRODNÍ ORGANIZACI
Díl 1

Trestné činy proti základům České republiky, cizího státu a mezinárodní organizace

§ 309
Vlastizrada
(1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.

§ 310
Rozvracení republiky
(1) Kdo v úmyslu rozvrátit ústavní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost České republiky anebo zničit její samostatnost se účastní násilných akcí proti České republice nebo jejím orgánům, bude potrestán odnětím svobody na osm až dvanáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku...

§ 311
Teroristický útok
 
(1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost České republiky, narušit nebo zničit základní politickou, hospodářskou nebo sociální strukturu České republiky nebo mezinárodní organizace, závažným způsobem zastrašit obyvatelstvo nebo protiprávně přinutit vládu nebo jiný orgán veřejné moci nebo mezinárodní organizaci, aby něco konala, opominula nebo trpěla,
 
§ 356
Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod 

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.

Nepřihlášený uživatel

#141934 Re:

2018-11-17 20:01

#141928: Ovčané ČR -  

Leda tak neomarxistickýmu vlastizrádnýmu ksindlu.

Evropan

#141935 Re: Mírov nebo Valdice? Raději Valdice, jsou to ti nejhorší šmejdi!

2018-11-17 20:44

#141933: Právník -  

Tohle sedí jak nočník na dětskou prdýlku jak na hradního ožralu, tak na slovenského eštébáka a taky na špatně asimilovaného Asiata. Podáš podnět ty, nebo ho mám dát já?

 

Evropan

#141936

2018-11-17 20:46

To, že tu máme Slováka premiérem, tak to je trest Slováků za to, jak jsme jim dlouhá desetiletí ubližovali. Ale nevíte někdo, co jsme proboha provedli Japoncúm?

 


Nepřihlášený uživatel

#141937 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  O demokracii....

2018-11-17 21:08

#141926: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  O demokracii.... 

Neptal jsem se, kde to dělají. Ptal jsem se tebe, kde si já myslím, že to dělají, ty nebetyčný soudruhu.


Nepřihlášený uživatel

#141938

2018-11-17 21:16

Nejsme jako oni? Začínáme se tak bohužel chovat... Ve čtvrtek na demonstraci šibenice, dneska živé květiny s naší trikolorou v odpadkovém koši. To je nějaká kultura? Ne, to je primitivismus. Je mi z toho smutno a letošní oslavy 17. listopadu tak pro mě mají hořkou pachuť. A žádný uliční výbor už nikdy nesmí rozhodovat o tom, kdo smí, či nesmí, položit u památníku květinu!


Nepřihlášený uživatel

#141939

2018-11-17 21:20

Titulek „Babišovu kytici lidé vyhodili, na Národní je vyhrocená atmosféra – live“ mi doslova vyrazil dech. Ale četl jsem dále: Vyhrocená atmosféra dnes provází už od rána pietní akty politiků u památníku 17. listopadu na Národní třídě v Praze. Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes krátce po půlnoci přinesl kytici k pamětní desce, která připomíná brutální zásah policejních jednotek proti demonstrantům 17. listopadu 1989. Ráno byli novináři svědky toho, jak první účastníci ohlášených akcí na Národní třídě kytici vyhodili do odpadkového koše. Skončily tam i květiny, s nimiž nad ránem k památníku přišel místopředseda Poslanecké sněmovny a šéf SPD Tomio Okamura. Stejný osud potkal i kytici od prezidenta Miloše Zemana. Policie už oznámila, že událost prověřuje.“

„Na předsedu ČSSD a vicepremiéra Jana Hamáčka, který přišel spolu s dalšími představiteli strany, desítky lidí hlasitě pískaly, amerického velvyslance Stephena Kinga naopak odměnili potleskem. Květiny, které Hamáček k památníku položil, vyhodili lidé do koše.“

Vykřiknul jsem několik nepublikovatelných výrazů a napadlo mě, že o tomto ranním šoku napíšu alespoň krátkou glosu. A tak jsem začal „googlovat“ výraz, který by vystihl konání „hrdinů“, kteří neohroženě pošpinili pietní místo na Národní třídě a hodili kytice od našich nejvyšších ústavních činitelů do koše. Výraz „korektní“ a publikovatelný.

Už to mám. Je to lůza. Ano, to sedí. Servery vysvětlují význam slova lůza např. takto: pakáž, ksindl, banda, lidská spodina, verbež.

Lepší výraz jsem snad ani nemohl najít.


Nepřihlášený uživatel

#141940

2018-11-17 21:49

Milion chvilek nenávisti pokračuje. Milion chvilek nenávisti k milionům Čechů, Moravanů a Slezanů. Zatím slovně vyhrožují, útočí a ničí pietní akce. Co bude příště?


Nepřihlášený uživatel

#141941 Re:

2018-11-18 03:02

#141938: -  

A co "chlévová" kultura na Hradě to je podle tebe v pořádku blbečku?


Nepřihlášený uživatel

#141942 Re:

2018-11-18 03:04

#141940: -  

Zalez raději do svojí nory ty komunistický sysle!


Nepřihlášený uživatel

#141943 Re:

2018-11-18 03:57

#141939: -  

Na Hradě"primitiv" ve vládě STBák?


Nepřihlášený uživatel

#141944 Re: Re: Re:

2018-11-18 06:33

#141927: - Re: Re:  

Vcera byla v Praze obrovska masova demonstrace za jeho odstoupeni. Osobne jsem se zucastnil. Opravdu nechapu , na co Bures jeste ceka..


Nepřihlášený uživatel

#141945 Re:

2018-11-18 06:38

#141940: -  

Co to tu siris za dezinformace.. Co si to dovolujes idiote.. Udelas nejlepe, kdyz nebudes psat nic..


Nepřihlášený uživatel

#141946 Re:

2018-11-18 07:45

#141940: -  

Pojevy o demokracii, těžko mohou být nenávistné k spoluobčanům. Nenávistné k občanům je ničení kultury, morálky a vzdělanost především o demokracii od Zemana s Babišem. 


Nepřihlášený uživatel

#141947 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  O demokracii....

2018-11-18 07:46

#141937: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  O demokracii.... 

Ty jsi tvým příspěvkem jasně sdělil, že žiješ v představě, že zákony jsou tvořeny ve Sněmovně. 

Evropan

#141948 Re:

2018-11-18 07:48

#141940: -  

Když už sem kopíruješ nesmysly hradního slizounka, tak ty si opravdu myslíš, že těch asi 20 tis. lidí na Staroměstské náměstí, 5 tis. lidí na Václavské náměstí, tisíce lidí na Národní třídu, tisíce lidí v Brně a stovky lidí v jiných městech jinde svolal Milion chvilek pro demokracii? No jestli by to platilo, pak je to docela síla a je to podle mě jasný demokratický projev lidí, kteří se cítí podvedeni. Tito lidé byli ale na těchto akcích zavzpomínat a případně uctít památku těch, kteří bojovali proti fašismu a komunismu. A jestliže se najdou politické hyeny typu bývalého eštébáka nebo nacionalistického Asiata, tak to oni se snaží pietu poškodit. Jak se mohou odvážit v tento den jakkoli vyjádřit něco, co necítí a dělají to jen pro svoji reklamu? Hradní ožrala hlas lidu pocítil již před lety na Albertově. Nenávist? Ne, je to vyjádření názoru. Je pro tebe horší, když někdo vyhodí kytky těchto hyen do koše, nebo když někdo používá na veřejnosti slova jako kunda nebo zmrd, nebo když je to zloděj a prokazatelný estébák?

Včera jsem se do Prahy bohužel nedostal, ale svátek jsem oslavil alespoň tak, že jsem byl na koncertu Jaroslava Hutky. A stálo to také za to. Na tomto koncertu se jména hradního ožraly ani slovenského eštébáka nezmiňovala v dobrém, a obecenstvo to akceptovalo a pana Hutku ocenilo nadšeným potleskem. Díky za to, že tento den zůstali zemandrtálci zalezlí v pivnicích a okradmůry ve svých dopatech. Byl to svátek demokracie, a s tím vy nemáte nic společného.


Nepřihlášený uživatel

#141949 Re:

2018-11-18 07:52

#141939: -  

Babiš i Zeman ve volební kampani prokazatelně lhali o sobě i druhých, dělají to nakonec nepřetržitě celou dobu co jsou u moci. Je to absurdní, nic takového jim Ústava neumožňuje, jejich ústavní slib, který složili řiká, že musí "jednat ve prospěch všech občanů", není to tak složíté, stačí dodržovat Ústavu v celé její šíři a zákony země, neboť státní moc lze uplatnit jen a pouze podle zákona, žádné jiné jednání "nejvyšším ústavním činitelům" Ústava neumožňuje a už vůbec jim neumožňuje občanům lhát. 

Tedy je otázka, jakou mají občané možnost se lžím Babiše a Zemana bránit, symbolicky jistě tím, že hodí za naše daně nakoupené květiny jako "od nich" do koše. Je to jen symbolická obrana, je to jen symbol toho, co si mnozí myslíme o jejich lhaní, patří do koše. 


Nepřihlášený uživatel

#141950

2018-11-18 08:16

Jestli budou chtít Kalousci, Fialové a Pospíšilové nasednout znovu na koně, budou muset vymyslet, co udělat s volbami. Oni se tak snaží a ti voliči jim to pořád kazí.