MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#141940

2018-11-17 21:49

Milion chvilek nenávisti pokračuje. Milion chvilek nenávisti k milionům Čechů, Moravanů a Slezanů. Zatím slovně vyhrožují, útočí a ničí pietní akce. Co bude příště?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#141942 Re:

2018-11-18 03:04:22

#141940: -  

Zalez raději do svojí nory ty komunistický sysle!


Nepřihlášený uživatel

#141945 Re:

2018-11-18 06:38:06

#141940: -  

Co to tu siris za dezinformace.. Co si to dovolujes idiote.. Udelas nejlepe, kdyz nebudes psat nic..


Nepřihlášený uživatel

#141946 Re:

2018-11-18 07:45:07

#141940: -  

Pojevy o demokracii, těžko mohou být nenávistné k spoluobčanům. Nenávistné k občanům je ničení kultury, morálky a vzdělanost především o demokracii od Zemana s Babišem. 

Evropan

#141948 Re:

2018-11-18 07:48:25

#141940: -  

Když už sem kopíruješ nesmysly hradního slizounka, tak ty si opravdu myslíš, že těch asi 20 tis. lidí na Staroměstské náměstí, 5 tis. lidí na Václavské náměstí, tisíce lidí na Národní třídu, tisíce lidí v Brně a stovky lidí v jiných městech jinde svolal Milion chvilek pro demokracii? No jestli by to platilo, pak je to docela síla a je to podle mě jasný demokratický projev lidí, kteří se cítí podvedeni. Tito lidé byli ale na těchto akcích zavzpomínat a případně uctít památku těch, kteří bojovali proti fašismu a komunismu. A jestliže se najdou politické hyeny typu bývalého eštébáka nebo nacionalistického Asiata, tak to oni se snaží pietu poškodit. Jak se mohou odvážit v tento den jakkoli vyjádřit něco, co necítí a dělají to jen pro svoji reklamu? Hradní ožrala hlas lidu pocítil již před lety na Albertově. Nenávist? Ne, je to vyjádření názoru. Je pro tebe horší, když někdo vyhodí kytky těchto hyen do koše, nebo když někdo používá na veřejnosti slova jako kunda nebo zmrd, nebo když je to zloděj a prokazatelný estébák?

Včera jsem se do Prahy bohužel nedostal, ale svátek jsem oslavil alespoň tak, že jsem byl na koncertu Jaroslava Hutky. A stálo to také za to. Na tomto koncertu se jména hradního ožraly ani slovenského eštébáka nezmiňovala v dobrém, a obecenstvo to akceptovalo a pana Hutku ocenilo nadšeným potleskem. Díky za to, že tento den zůstali zemandrtálci zalezlí v pivnicích a okradmůry ve svých dopatech. Byl to svátek demokracie, a s tím vy nemáte nic společného.