Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #7874 Re: Re: Re: Re: Re: GENESIS

2016-03-25 23:46

#7849: - Re: Re: Re: Re: GENESIS 

 

#7615: spiknuti proti bohu a církvím - Re: Re: Re: GENESIS 

 A to ještě nevíte, že EU chce zničit tradiční zahrádkaření úplně! Za pěstování plodin z vlastních semen bude hrozit kriminál. Ještě je čas vystoupit z EU! Je to další tah elit Nového světového řádu tentokrát v oblasti zemědělství, který zásadním způsobem učiní další krok k našemu zotročení. Evropská Komise pracuje na návrhu zákona, který zakáže šíření osiva mezi drobnými zemědělci i běžnými občany. Zahrádkáře a drobné zemědělce staví do role velkých pěstitelů, kteří by museli mít registrované každé semínko, které vsadí do země. Pravým smyslem je omezit potravinovou suverenitu jednotlivých států, regionů a skupin i svobodnou volbu spotřebitelů potravin, kteří se tak stanou závislými na velkých osivářských firmách. A vedle útoku na zbytky svobod jde samozřejmě také o obrovský byznys pro „vyvolené“.

Jedním z těchto nechvalně proslulých koncernů je firma MONSANTO produkující geneticky modifikované plodiny a světoznámý prý „neškodný“ herbicid ROUNDUP, který zničí všechno kromě jejích GM plodin, jež jsou vůči němu imunní. Právě ve prospěch těchto nadnárodních korporací jsou přijímána šílená rozhodnutí jako to o regulaci osiv. O tom jaký svět nám tyto struktury připravují, se můžeme více dozvědět z filmového dokumentu: Svět podle společnosti Monsanto. Vše souvisí se vším a potraviny jsou jednou z nejmocnějších zbraní v arzenálu elit NWO. Dáme jim bez odporu i toto?

Likvidace drobných pěstitelů

Pokud bude tento návrh přijat, dojde k dosud nevídaným striktním omezením uvádění osiv a „rozmnožovacího materiálu“ do oběhu, a to jednotně v rámci celé EU. Takovéto záměry samozřejmě vyhovují zemědělskému velkoprůmyslu, neboť významně snižují možnosti zemědělců uchovávat tzv. farmářská osiva. To se týká také zahrádkářů, drobných pěstitelů a organizací, včetně těch, které se věnují záchraně a uchování starých odrůd.

Velká administrativní zátěž – způsobená požadavkem registrace každého osiva – by prakticky znemožnila drobným zemědělcům pěstovat na svých polích zeleninu, obilí a další plodiny z osiva z předchozí sklizně nebo od sousedního zemědělce a činila by z ní bezmála kriminální čin. Totéž by platilo i pro zahrádkáře či nově oblíbené komunitní zahrady. Ti by pak mohli pěstovat pouze z registrovaných semen pocházejících od velkých osivářských firem. V praxi by to znamenalo, že ani sousedé by si nesměli vyměnit přebytky svých sazenic rajčat, nebo použít na zahrádce jako sadbu své brambory z loňska.////

Kriminalizace zahrádkaření

Podle zveřejněného návrhu nařízení musejí všechny odrůdy splňovat požadavky pro průmyslově šlechtěné, uniformní odrůdy. To odporuje například požadavkům na odrůdy pro ekologické zemědělství. Odrůdy pro ekologické zemědělství musí být plastické, šířeji založené a tím dobře přizpůsobivé pro nejrůznější polní podmínky.

Pokud tato další šílenost projde, omezí druhovou i odrůdovou rozmanitost kulturních rostlin, stejně jako naše společné kulturní dědictví v podobě starých a krajových odrůd, a prakticky znemožní udržitelné potravinové systémy a ekologické zemědělství. Toto nařízení ale nejen postaví mimo zákon většinu farmářů, drobných zemědělců i zahrádkářů, ale současně také spotřebitelům, zásadním způsobem omezí možnost svobodného výběru potravin.