PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#997 KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 17:25

NESOUHLASÍM S PETICÍ A S TAKOVÝM VYJADŘOVÁNÍM "BÝVALÉ" KAMARÁDKY KLÁRY VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ, DOBROVOLNÉ ČLENKY POMÁHAJÍCÍ ORGANIZACE.....

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#998 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 18:07:32

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 Když nesouhlesíte je to pouze vaše věc, ale nemusíte  se tady vyjadřovat- To co paní Klára řekla nebylo nic nového, myslím, že kdo není hluchý a slepý tak to viděl, slyšel a hlavně pochopil a co rodince jde.


Nepřihlášený uživatel

#1001 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 22:23:49

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 kricet tady na nas nemusite stlacte si caps lock

zalozte si jinou petici a uvidite kolik lidi vam ji podepise

muj nazor je ten

ze Kinova udelala   na Klaru a vsechny lidi dobre vule veliky podraz  

plakala jak moc nemaji  penize na patercata a zatim prodavali clanky do Blesku a Aha

 

negativni reakce jim dobre vynasela

urcite tam je financni odmena, procpak  to nikdy nepriznali?

Kolik dostali za fotky patercat od Blesku? zadarmo to urcite nebylo

asi uz maji na ten domecek bokem nasetreno a tak chteji penize i ze sbirky

Klara v nevedomosti o prijmu penez zalozila sbirku a vypomohla se zarizenim bytu

cele by se to melo prosetrit , to kdo psilal anonymy Sasene na fb jde prece zjistit

kdo vyhrozuje detem a rodine v diskuzich jde zjistit podle IP

hlavne proc nebyla potrestana Olga Kinova za zmlaceni pecovatelky?

a proc se s nima  uz nebavi ani Romana?


Nepřihlášený uživatel

#1002 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 22:42:56

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 Rad bych podotkl vam vsem který jste tak dokonalý a jste příkladem nám všem černým a špinavým cikanům.

Rád bych podotkl ze jednoho dne jsem si řekl že si udělám pet malych miminek abych vyžral celej českej národ. Že jsem vypočitavej a že jsem nikdy nepracoval.
nebo ze jsme meli jedno dite a sotva se uzivili. Ja zapomel ze jste nam videli do peněženek. 
Ale co vy vsichni umite kritizovat a odsuzovatt. 
Tak aby jste věděli Vaše chytrý kecy a nazory mam v zadni časti meho těla. 
Ja pracuji už 9 rokem 
ja jako zastupce vedoucího, ja kterej nikdy nemarodil (tedy az ted ) si myslím že by jste mohly dat nam uz pokoj ... 
lidé kteří nás podporuji a chapou nas mooc mooc dekujeme a za mě jsem moc stastnej kdyz vidim ze nas branite... verte ze nejsme takový jakoo ostatni romoveeee.
mooc moooc diiiky
TAAAK A TED SE DO ME MUZETE PUSTIT.... JEN DO ME

 

Ahaaa omylem jsem psal od maminky. . . Jo a jeste odpovidam pani proc jsme nevzali fotit Tonyho nejstarsiho syna...
on byl velmi nemocny. ; ( :( :(

13, cervenec 2014


Nepřihlášený uživatel

#1003 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-22 01:41:59

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 

  •  · Pracuje ve společnosti Mateřská dovolená
    Žaneta Packová ja Vidim do právě skoro 10 let. . A ver mi .. nevidím do hospody a ani nehraju automaty.. a nepiju nekourim. A spatne jsme na tom nikdy nebyly. ....... jen nemůžeme si dovolit kupovat vsechno šestkrát to nejde. I když mám lepší plat jako zastupce vedouciho, tak si to clovek nedovede představit ... je to prostě obtizne.. tak nekritizoval bych pokud nevím a už vůbec neodsuzoval bych pokud neznam
    · 22. červenec 2014 v 13:18
     
     
  • nelži, ještě když byla těhotná nemakal a v tv říkal, že shání práci, už s tím prvním žili s dávek, takže bych si na jejich místě dávala majzla pořizovat si další
     

 Pracuje ve společnosti Mateřská dovolená

Jana Flíčková to bych chtel videt kde jsem to rekl.
Jenže to nikdy neuvidim protože jsem to nikdy nerekl.. 
Ja tu práci mám už osm let . . Takže tady nemusíte šířit drby.... a před tom jsem se učil a budete se divit ale uspesne. Takže si Vyližte polevu :)
 23. červenec 2014 v 2:09
 ======================
28. května 2013 ● 13:48
 
 

 

Ve svízelné finanční situaci se brzy ocitnou rodiče budoucích paterčátek. Uživit rodinu se šesti dětmi není nic jednoduchého, a to přesto, že otec vydělává. Jako prodavač s deseti tisíci měsíčně by ale rodinu neuživil. Vícečetné těhotenství může potkat kohokoliv. Přečtěte si, jaká je finanční pomoc od státu.