MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#68871 Snad nebude tak zle

2015-12-21 22:18

I ti nejmírumilovnější a nejhodnější muslimové musí uctívat a dodržovat korán. Samozřejmě nám hned nebudou řezat hlavy, budou potřebovat služebníky a údržbáře. Já jsem celý život údržbář a služebník kapitalismu. Cítím se ponížený a zneužívaný, vykořisťovaný... Jako chlap bych asi v islámu dokázal žít. Možná i nějaké radosti a slasti bych mohl užívat. Ale do Meky se mi nechce chodit. A svoji ženu? tu bych asi omezovat a trestat mohl . A dokonce musel. No možná to nebude tak hrozné Koupím si modlitební kobereček, křestní list budu muset asi schovat a to bude asi jediná změna v mém životě. Nyní Sloužím kapitalismu, tak budu sloužit islámu. Na pivo a na pláž si občas zajedu do Ruska, snad mi Aláh tu malou neřest promine. A jestli usekají ruce těm, co rozkradli republiku, tak jim ti, co budou mít čím, ještě nakonec zatleskají.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#68876 Re: Snad nebude tak zle, pokud tedy nejste homosexuální sluníčka, nebo anarchističtí feťáci, volové

2015-12-21 22:43:28

#68871: - Snad nebude tak zle, pokud tedy nejste homosexuální sluníčka, nebo anarchističtí feťáci, volové 

 Vy jste komunista, když žijete v šílené přestavě, že "sloužite kapitalismu".