MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Vlastenci do boje!

#85299 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seznam webů ruské propagandy lze vytvořit během desetiny vteřiny....

2016-06-23 05:40

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#85304 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seznam webů ruské propagandy lze vytvořit během desetiny vteřiny....

2016-06-23 05:53:48

#85299: Vlastenci do boje! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seznam webů ruské propagandy lze vytvořit během desetiny vteřiny.... 

 Já? Vy jste schopen v kterémkoliv mém příspěvku najít lež? 

Lhářem je soudruh Miloš Zeman, v libovolném jeho veřejném projevu je s velkou pravděpodobnéstí nějaká lež. Dokonce i nedávno v Lidicích lhal.  

Já jsme v této diskusi okomentoval dva jeho projevy - o "holokaustu" - ten je přímo postaven na lži - je podstatou projevu a jeho "vánoční" projev u věnce obaleného trikolorou vzhůru nohama, kde také lhal. 

Tedy nikoliv já, ale ruskou propagadu vás ruských trollů je možné v klidu usvědčit ze lži, už váš příspěvek na který reaguje je lží. 


Nepřihlášený uživatel

#85337 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seznam webů ruské propagandy lze vytvořit během desetiny vteřiny....

2016-06-23 08:22:32

#85299: Vlastenci do boje! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seznam webů ruské propagandy lze vytvořit během desetiny vteřiny.... 

 

 Já? Vy jste schopen v kterémkoliv mém příspěvku najít lež? Neváhejte a udělejte to. 

Lhářem je soudruh Miloš Zeman, v libovolném jeho veřejném projevu je s velkou pravděpodobnéstí nějaká lež. Dokonce i nedávno v Lidicích lhal.  

Já jsme v této diskusi okomentoval dva jeho projevy - o "holokaustu" - ten je přímo postaven na lži - je podstatou projevu a jeho "vánoční" projev u věnce obaleného trikolorou vzhůru nohama, kde také lhal. 

Tedy nikoliv já, ale ruskou propagadu vás ruských trollů je možné v klidu usvědčit ze lži, už váš příspěvek na který reaguje je lží.