MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#94608

2016-10-09 16:42

Společnost přátel ovara a společnost přátel debila může za všechno i za můj zkurvený feťácký život. Kouknu se pod postel a vidím tam ruského agenta! Kouknu se na strop, vidím tam Putlera! Kouknu na podlahu, vidím tam Zemana trotla z rusákova! Otevřu penál - vidím tam ruského agenta! Otevřu skříň - ó běda, agent FSB! .... Ááááá, pane primáři Chocholoušku, nechte mě to dopsat, nebo ruští agenti obsadí naši zem, jdou po mně i po vás, jdou po nás všech..... Chropt! Gragh! Blek! Mek! .... Pomóóóoć, ruští agentíííííí, pane primářííííííííí, uspávací iněkci nechcí!!!!!!!!! Ruští agentíííí-í-í-í! Nahořééé! Doléééé! Vedléééé! Všudéééé! - éé-ééé-ééé! Néé-ééé-ééé! É-é-é! Jaúúú! - ú-ú-ú! .... Ágrgh.... Škyt! ... Grg! Prd! .... Chrrrrrrrrrrr! Chrrrrrrrrrr!!!! Prd! Chrrrrrr.... Prd! Grg! Pšouk! Chrrrrrrrr! Chrrrrrr!!!!!! ...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#94615 Re:

2016-10-09 17:21:50

#94608: -  

 Společnost přátel debila si vytvořil Zeman sám a může si tedy za jeho život alkoholového dementa opravdu sám. S mým životem naštěstí jeho debilita má splečného jen to, že já z pozice občana mám povinnost debila v ústavní pozici identifikovat a otevřeně kritizovat.  To je jedno z práv i povinností občana demokracie.