MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#103861 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je už na cestě do EU?

2017-03-06 16:08

#103845: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je už na cestě do EU? 

 Ano, z tvých příspěvků je zřejmé, že jsi buzna.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#103862 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je už na cestě do EU?

2017-03-06 16:10:46

#103861: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je už na cestě do EU? 

 A tak to neváhej, buď konkrétní, cituj. Rád si své příspěvky zrekapituluji a rád si prověřím, že jsem na tom jak Ovčáček nebo Jindříšek Forejt :-). 

Pokud nejsi schopem citovat a o tom jsem přesvědčen, tak by ses měl tupý voliči Miloše Zemana omluvit. 

Nechceš snad naznačit, že lampasáci hrdinné nacionálně-komunistické rudé armády okupující ČSSR byli homosexuálové? To by tě Vláďa Iljič Adolf Putin z té tvé rusko trotlí kobky hnal svinským krokem, na to je Vláďa z nějakého důvodu strašně přecitlivělý, podobně jako Vašíček Klaus a Milošek Zeman s jeho přítelem Forejtem a žvanilem Ovčáčkem, kterého mu dodal Vašíšek Klaus, asi už ho nebavil :-). 


Nepřihlášený uživatel

#104172 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je už na cestě do EU?

2017-03-11 12:23:18

#103861: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je už na cestě do EU? 

 

 A tak to neváhej, buď konkrétní, cituj. Rád si své příspěvky zrekapituluji a rád si prověřím, že jsem na tom jak Ovčáček nebo Jindříšek Forejt :-). 

Pokud nejsi schopem citovat a o tom jsem přesvědčen, tak by ses měl tupý voliči Miloše Zemana omluvit. 

Nechceš snad naznačit, že lampasáci hrdinné nacionálně-komunistické rudé armády okupující ČSSR byli homosexuálové? To by tě Vláďa Iljič Adolf Putin z té tvé rusko trotlí kobky hnal svinským krokem, na to je Vláďa z nějakého důvodu strašně přecitlivělý, podobně jako Vašíček Klaus a Milošek Zeman s jeho přítelem Forejtem a žvanilem Ovčáčkem, kterého mu dodal Vašíšek Klaus, asi už ho nebavil :-).