MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#110411 Re:

2017-06-01 17:59

#110401: Andrej Babiš -  

Tak teď ještě utřít slzičku, a pak doložit všechny podklady k šetření milionového podvodu s dotacemi s názvem "Čapí hnízdo". A je jedno, ze kterého holdingu čáp přiletěl. Prostě jen další celoevropská ostuda. Každý přemýšlí nad tím, proč to tomu člověku za tu ostudu stálo.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#110419 Re: Re:

2017-06-01 19:14:28

#110411: Evropan - Re:  

 To, že mu to stálo za to, že lhal ve Sněmovně, že "dal dětem na projekt", přitom dětem nedal nic, ale jeho předlužená firma imoba (2014 vykázala ztrátu více jak 400 mil. korun) ručila dětem a úvěr a i to je podivné, proč miliardář Babiš nevzal své drobné a nedal dětem 100 mil. na projekt ze zdaněných peněz, proč se pouze zaručil za úvěr, když 100 mil. pro Babiše je jako pro velkou část občanů ČR 10 000,-? 

Jeho jednání je velmi netransparentní a není schopen říci pět srozumitelných vět, aby to dávalo smysl a své jednání objasnil. 

Dokonce i kdyby řekl, že skutečně to děti chtěly dělat, lákalo je to, zaručil jsem se, protože jsem projektu příliš nevěřil, žádná hotové peníze jsme jim dát tedy nechtěl.  Dopadlo to jak jsem předpokládal, děti to nebyly schopné tlačit k nějakému smysluplnému řešení a jediné co vyjednaly byla dotace, tak jsem jí tam nechal. 

Dávalo by to daleko větší smysl, než to co načetl do steno zázhamu ve Sněmovně, kde se spíše sám usvědčil z podvodu.