MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#110702 Re: Proislámská propaganda

2017-06-07 21:58

#110696: Multikulturní obohacení -  

Komu sloužíte vaší proteroristickou propagandou? Jen teroristům může vyhovovat to, že sem dáváte odkazy s každým prdem, kde je zmíněný islám nebo uprchlík.

Odpovědi

Opravdový Evropan
Nepřihlášený uživatel

#110704 Re: Re:

2017-06-07 22:01:26

#110702: Evropan - Re: Proislámská propaganda 

Co je na upozorňování na riziko přivandrovalců proteroristrického, ty zkurvenej neobolševickej vypatlanče z hate free? Ty evidentně sloužíš těm přivandrovalým teroristům, vlastizrádče!!!


Nepřihlášený uživatel

#110711 Re: Re: Proislámská propaganda

2017-06-08 01:18:26

#110702: Evropan - Re: Proislámská propaganda 

 Pro vaše info o těch hodných muslimech. V roce 1997 jsem strávil 2 roky v Británii. Z toho rok v "neexistující no go zoně". Tam panovalo právo šária a nepsané pravidlo s policii. Britská policie měla politický úkol klid, takže v praxi dohoda fungovala takto - britská policie tam nelezla a muslimové tam žili podle svého a nedělali bordel. Já jako východoevropan (teda něco mín, ale to jsem byl i pro Brity) jsem byl "očekován" a po zjištění, že jsem křestan ( tedy člověk svaté knihy společně s Židy) jsem musel slíbit žít dle práva šária. To jsem mohl odpřisáhnout na Bibli. Tím mně přijali mezi sebe a musel jsem v souladu s koránem platit za ochranu ještě s jedním Polákem (židem). Dostal jsem práci a odváděl 50 pencí z hodinové mzdy. Za ten rok jsem viděl nespočet do krve a bezvědomí zbitých mladých bílých Britů co tam zavítali, střílzliví i ožralí a začali vykřikovat, že Británie je jejich země. Tolik k těm hodným míromiluvným muslimům co máme chápat a integrovat v ČR.