MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#138048 Bureš je opravdu legrační blb....

2018-09-15 10:17

A jaké nám vaše aktivita v EU přinesla plody?

Takové, že za šest měsíců jsem zrušil kvóty.

Na to jste nebyl sám, to byla práce Visegrádské čtyřky.

Ne, ne. To jsem byl hlavně já s maďarským premiérem Orbánem. To my jsme ve čtyři ráno bojovali proti kvótám v Bruselu a dosáhli jsme zrušení toho nesmyslného systému.

 

Co si vlastně StBák Babiš pod tím, že za "šest měsíců zrušil kvóty" představuje? 

3. Co konkrétně ukládá Česku rozhodnutí Rady EU o zavedení tvz. uprchlických kvót, přijaté v roce 2015?

Správna odpověď: Nabízet, kolik uprchlíků jsme schopní kapacitně dočasně přijmout do uprchlických zařízení u nás a vést s nimi azylové řízení – bez nutnosti azyl udělit.

4. Kterých lidí se tzv. uprchlické kvóty konkrétně týkají?

Správna odpověď: Pouze migrantů splňující definici uprchlíka ze Sýrie postižené válkou, Eritrey postižené diktátorským režimem a Irákem postiženým následky válečného konfliktu, kteří pobývají v uprchlických táborech v Itálii a v Řecku. Zároveň tito lidé musí splňovat podmínku, že projdou bezpečnostním prověřováním českých úřadů. Když shledáme cokoliv podezřelého nebo třeba nemáme k dispozici dostatek informací o nich, brát je nemusíme.

............................

Západní Evropa řeší živelnou migraci společně už od konce II. světové války a politici západní Evropy opravdu nemohou za to, že je Babiš idiot a neví to. 

Teď to zjistili a tak nyní musí vyčkat, až se idiot Bureš dovzdělá a dojde mu, že "nic nezrušil", jen v horším případě vytlačil ČR na samý okraj EU a tedy zajistil logicky obrovský odliv kapitálu z ČR, který teď zase bude "řešit" osobními pohovory s vlastníky firem, aby tady peníze investovali. Úspěch v tom nebude žádný, to je dnes naprosto jisté i proto, že je bude přemlouvat krimimnální imigrant, což oni investoři velmi dobře vědí a vydírat se takovým blbem zjevně nenechají. 

Je to smutné, ale Stbák a komunista logicky zůstane Stbákem a komunistou. 

Z Česka loni odteklo 280 miliard. Babiš si firmy pozval, chce je přemluvit po dobrém

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#138055 Re: Bureš je opravdu legrační blb....

2018-09-15 10:48:21

#138048: - Bureš je opravdu legrační blb.... 

Oni vidí, kam to směřuje, a řídí se podle toho. S tím nic nenadělá.