Respektujte výsledky voleb!!!

Quoted post

Antiklaus

#301 Nesouhlas s petici.

2013-01-31 10:36

Petice obhajuje neobhajitelné.To nevidíte ,že se Zeman do pozice prolhal a došlo ke zneužití hlouposti národa.Vyhrál nechutnostmi umělého vyrobení fašisty z KARLA A KAŽDÝ HLUPÁK TO SPAPAL.Klaus a Zeman s cílem dvacet let pracovali na poklesu úrovně národa ,znehodnocení všech slušných hodnot a dnes sklízí úrodu svého snažení a tažení.!Pro své cíle použivájí zmanipulovatelné méně myslící a podvody cíleně nazývají vlastenectvím.Výsledek voleb deklaruje pokles národa,jeho vzdělanosti.Měli jsme možnost Evropě dokázat,že něco znamenáme, ale šanci jsme opět propásli.

Odpovědi

Suggy-autor petice

#302 Re: Nesouhlas s petici.

2013-01-31 10:54:27

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

Je mi líto, ale vůbec jste nepochopil smysl petice.

Daniela

#314 Re: Nesouhlas s petici.

2013-01-31 14:02:41

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

Proč myslíte, že se pan Zeman do pozice prezidenta prolhal?...  a  právě proto, že národ už nechce být  hloupý a lidé už toho hnusu, který nám předvádí tato vláda s Nečasem, mají plné zuby, chtějí změnu. S panem Schwarzenbergem, který by šel až příliš na ruku současné vládě (víme snad všichni pro co za TOP 09 hlasoval), by k žádně změně nedošlo. Lidé budou volit kohokoliv, jen ne ty, kteří tam právě jsou. Rozumím tomu, že každý můžeme mít jiný názor. Ale je třeba přiznat prohru a nezdůvodňovat to tím, že pokud nevyhrál ten, komu jsem dal hlas, tak vše ostatní je nedemokratické a neférové. Promiňte, já jsem  dodnes nepřišla na jeden jediný důvod, proč jsem měla dát svůj hlas panu Schwarzenbergovi. Ano v prvních volbách jsem také volila jiného kandidáta, než pana Zemana.  Ale v druhých volbách při výběru, který jsme měli k dispozici, jsem měla naprosto jasno. Pana Schwarzenberga bych za prezidenta opravdu nechtěla. A jsem skutečně ráda za to, jak volby dopadly.

 


Nepřihlášený uživatel

#319 Re: Nesouhlas s petici.

2013-01-31 17:26:33

pro Klaus

#371 Re: Nesouhlas s petici.

2013-02-01 19:12:30

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

asi jsi antiinteligent,podle těch názorů

ivana

#502 Re: Nesouhlas s petici.

2013-02-06 01:37:19

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

Propasli jsme ji min. na 5 let, spis jich bude vic... Tato petice je navic hodne uboha (chudak Kafka...). kdyby si na jeji sepsani nasli nekoho aspon trochu inteligentniho, tohle je spis k smichu...

demokrat

#505 Re: Nesouhlas s petici.

2013-02-06 13:04:40

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

K tomu "uměle vyrobenému" fašistovi:Jeho žena při rozhovoru pro rakouský tisk prozradila svůj vztah k nacistům,taky,že její otec byl vysoký důstojník fašistické armády a měl na starosti výcvik jednotek SS!!!Ten váš "pravdoláskař", když toto vyšlo najevo,jen prohlásil "No,můj tchán měl trochu divnou minulost".
A o kladném vztahu paní Schwarzenbergové se psalo i v německých a bavorských novinách,jen v Čechách se to podsouvalo jako lež a urážka!!!