Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!

Antiklaus

#301 Nesouhlas s petici.

2013-01-31 10:36

Petice obhajuje neobhajitelné.To nevidíte ,že se Zeman do pozice prolhal a došlo ke zneužití hlouposti národa.Vyhrál nechutnostmi umělého vyrobení fašisty z KARLA A KAŽDÝ HLUPÁK TO SPAPAL.Klaus a Zeman s cílem dvacet let pracovali na poklesu úrovně národa ,znehodnocení všech slušných hodnot a dnes sklízí úrodu svého snažení a tažení.!Pro své cíle použivájí zmanipulovatelné méně myslící a podvody cíleně nazývají vlastenectvím.Výsledek voleb deklaruje pokles národa,jeho vzdělanosti.Měli jsme možnost Evropě dokázat,že něco znamenáme, ale šanci jsme opět propásli.
Suggy-autor petice

#302 Re: Nesouhlas s petici.

2013-01-31 10:54

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

Je mi líto, ale vůbec jste nepochopil smysl petice.

Antiklaus

#303 Re: řostě přestat chodit do divadel

2013-01-31 11:02

#278: ari - řostě přestat chodit do divadel 

 Jsi mimo, nevíš co mluvíš.Zapomněl jsi na opoziční smlouvu ,podvod demokracie,podvod národa a státu ve prospěch Klause(zločinecké ODS).To nechápeš, že Zeman opoziční smlouvou podepsal Klausovi nedotknutelnost za zločiny z doby jeho vládnutí, zakořenil korupci,korupce díky oposmlouvy zůstala na desetiletí neřešená a rozjela se na max. obrátky. Někdy přemýšlej. Nebýt opoziční smlouvy, dnes nejsme v hajzlu ve všech oblastech. Co po podepsáni smlouvy zbylo z hesla akce čisté ruce a padni komu padní, které zvítězilo ve volbách a vymrštilo Zemana do role předsedy vlády. Respektuji výsledek voleb (svědčí o ostudné úrovni národa) a jsem velmi mruzut, jak se občané nechávají zmanipulovat, používat v nečestných a nebezpečných bitvách pro stát.Tím neříkám, že bude Zeman špatný prezident, možná bude i dobrým a rozhodně bude lepším prez.než byl Klaus - to byla neodpustitelná katastrofa a kocourkov. Zeman byl zvolen konečně v demokratických volbách, které nám byly politiky podvodně dvacet let odpírány a ne na zákládě politických intrik a podplácení poslanců lobisty jako v případě trapné šaškárny a zvolení Klause.Respektujme proto výsledek voleb,je po volbách a Zeman je prezidentem ať si o tom myslí každý co chce. Jen zdůrazňuji, že se potvrdilo, že vítěz je jen jeden a nezáleží jakými prostředky vyhrál. Přeji Zemanovi hodně úspěchů a pevné zdraví.

Laďa

#304 Re: jan bláha

2013-01-31 11:17

#44: - jan bláha

S tímto nelze nesouhlasit. Jen by mě zajímalo, kdo, nebo spíš co je to za inteligenta, co pohrdá 75-80% občanů, co nemají ani průměrný plat deklarovaný vládou. Proč tento inteligent s tímto názorem nevyjde někam na náměstí a neřekne ho nahlas? No asi proto, že ví, že by si po takovém proslovu poležel nějaký čas, dlouhý čas v nemocnici.

D.L

#305 Re:

2013-01-31 11:27

#24: mates -

Souhlas, jednoho umělce jsme tu měli dost dlouho a většina jeho činů byla zlo.

Zlobr

#306 Přestaňte se hádat a začněte mysle (fanatici)

2013-01-31 11:32

To jsou pořád řeči, kdo se kam pro lhal, kdo je podvodník a kdo je čistý jako lilie, jednomu se nasazuje psí hlava, druhý je objetí lží a podvodů, píšou se petice zfanatizovaných přívrženců jedné nebo druhé strany. Pochopíte už konečně všichni, že tady vůbec nejde o nějakého Zemana, nebo Schwarzenberga. Jde tady o boj mocenských a ekonomických skupin a ti co jsou v současné době u moci, dělají vše proto, aby se tam stůj co stůj udrželi. Občané ve volbě presidenta, ale nejen jeho, ale i v krajských volbách jim vystavili stopku, a pokud by došlo k předčasným volbám i tam by současná vládnoucí garnitura asi pohořela. Tady hledejte veškeré důvody a příčiny toho, proč jde Zeman na hrad. Bohužel, i když bude Zeman na hradě, nic se tím nevyřeší. Pomůže tady jen jediné, nastolit konečně v této zemi pořádek, zastavit ožebračování lidí a bezuzdné rozkrádání, atd. A kdo za to může? Tam hledejte kořeny současné nenávistné kampaně proti volbě Zemana prezidentem. Stejné by to bylo, i kdyby zvítězil jiný kandidát, např. Tomio Okamura, (toho se včas podařilo vyřadit ze hry že?), kromě reprezentantů současné pravice. Tak už prosím vás neřešte Zemana, stejně tím nic nikdo nezmění, ostatně čas ukáže, kdo měl pravdu.

Nepřihlášený uživatel

#307

2013-01-31 11:36

Muž se topí v řece, ale poblíž stojící policajti si ho nevšímají. Tak zařve: "Prezident je kokot!" Policajti se vrhnou do vody a vytáhnou ho. "Jste zatčen za urážku hlavy státu." - "Ale já jsem myslel amerického prezidenta", říká zachráněný. "Nás neoklamete", říkají policajti. "My dobře víme, který prezident je kokot!"
Laďa

#308 Re: Svěrák a spol

2013-01-31 11:37

#60: PETR - Svěrák a spol

Karel Kryl se v hrobě neotáčí, ten tam přímo rotuje jak turbína. Myslím si, že dnašní "elita národa a vláda", by ho nenáviděli víc jak komunardi před rokem 89.


Nepřihlášený uživatel

#309

2013-01-31 12:01

Tady máte toho vašeho strejdu zachránce...

http://www.youtube.com/watch?v=eW9uOwIA6Sk
člen TOP09

#310 Re: 18

2013-01-31 12:28


Nepřihlášený uživatel

#311

2013-01-31 13:01

Plně souhlasím s výše uvedenými větami této petice. Minář
lola

#312 ... většinu voličů jsou pravda,morálka a slušnost prázdný pojem

2013-01-31 13:23

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

 No ono toto heslo bylo "prázdným pojmem" i pro toho, kdo jej "razil" a měl ve "štítě" a dal tím jméno celé squadře následníků !!! Stačí si najít a hlavně přečíst a následně porovnat jeho první projev !! A dalo by se to ještě dále rozvést, ale je to zbytečné, příslušní "propagátoři" toto nejsou schopni vnímat, natož aby to akceptovali !!!

6

#313 Re: Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-31 13:30

#10: - Re: TOTALITA V NÁS

Pane ! bohužel jste to vy , kdo je .....

Daniela

#314 Re: Nesouhlas s petici.

2013-01-31 14:02

#301: Antiklaus - Nesouhlas s petici.

Proč myslíte, že se pan Zeman do pozice prezidenta prolhal?...  a  právě proto, že národ už nechce být  hloupý a lidé už toho hnusu, který nám předvádí tato vláda s Nečasem, mají plné zuby, chtějí změnu. S panem Schwarzenbergem, který by šel až příliš na ruku současné vládě (víme snad všichni pro co za TOP 09 hlasoval), by k žádně změně nedošlo. Lidé budou volit kohokoliv, jen ne ty, kteří tam právě jsou. Rozumím tomu, že každý můžeme mít jiný názor. Ale je třeba přiznat prohru a nezdůvodňovat to tím, že pokud nevyhrál ten, komu jsem dal hlas, tak vše ostatní je nedemokratické a neférové. Promiňte, já jsem  dodnes nepřišla na jeden jediný důvod, proč jsem měla dát svůj hlas panu Schwarzenbergovi. Ano v prvních volbách jsem také volila jiného kandidáta, než pana Zemana.  Ale v druhých volbách při výběru, který jsme měli k dispozici, jsem měla naprosto jasno. Pana Schwarzenberga bych za prezidenta opravdu nechtěla. A jsem skutečně ráda za to, jak volby dopadly.

 


Nepřihlášený uživatel

#315

2013-01-31 14:24

Nip

#316 Re: Re: Re:

2013-01-31 16:09

#15: - Re: Re:

No hlavně ,že se knížete zastávala matka otcovraha, kterému u Havla vyškemrala milost. ... a vrah o morálce káže, jak říká Kryl.

Pepa

#317

2013-01-31 17:12

Nutno konstatovat, že p. Zdeněk Svěrák se zle zpronevěřil odkazu Járy Cimrmana. Ten proti Habsburkům bojoval a nikdy jim s ničím nepomohl, zatímco p. Svěrák nepokrytě podporuje Jeho knížecí Milost Swarzenberga, představitele pobělohorské šlechty dosazené k nám právě Ferdinandem II. a jeho následníky.
Že vám není hanba, pane Svěráku!

Nepřihlášený uživatel

#318

2013-01-31 17:22

Všichni mají plnou hubu demokracie a svobody slova, ale s výsledky voleb, kde zvítězila většina, se ubohý umělci a zmanipulované děti nedokážou smířit.

Nepřihlášený uživatel

#319 Re: Nesouhlas s petici.

2013-01-31 17:26

sd

#320 Nebyl nakonec inzerát v Blesku pojistkou Trautenberga a jeho party?

2013-01-31 17:28

Vždyť co by se stalo, kdyby vyhráli? Tak se na falešný inzerát prostě zapomene. Teď když prohráli, tak se strašně hodí proti oponentovi. Za těch pár korun to Kalouskovcům určitě stálo.
Laďa

#321 Re:

2013-01-31 19:45

#211: -

Jistě si můžete říkat co chcete, ale bez urážek. Tím ovšem nemyslím zrovna vás, ale všeobecně jak z jedné, tak z druhé strany.

Ondra Vetchý Luňáček

#322 K Blesku si přidejte i ČT

2013-01-31 20:12

Kníže a umělecká národní fronta by měl zažalovat vedení ČT za provokativní večerníčky o Rumcajsovi a knížepánovi.
Pták

#323 Re: Re: řostě přestat chodit do divadel

2013-01-31 21:16

#303: Antiklaus - Re: řostě přestat chodit do divadel

To jsi ale mudrlant. Proč pak jsi ty a zobě podobní nestávkocvali , nesepisovali petice , nebo jinak neprotestovali , když byl klaus 2x pomocí hlasů komunistů zvolen presidentem ? Proč jsi se demonstrativně neupaloval, když byla Klausem vyhlášena amnestie ? kterou musel za vládu , tedy i za tvého Karla Schw. podepsat nečásek ? Ubohé ....


Nepřihlášený uživatel

#324 Re:

2013-01-31 21:17

#318: -

Naprostý souhlas.

sulvana

#325 přesně

2013-01-31 21:23

toho,co se teď děje,chtěla vláda docílit,rozhádat národ,aby si potichu a v klidu mohli zatím provádět svoje svinstva a nikdo si jich moc nevšímal.Krásně jim k tomu posloužili jejich kašpárci,tak zvaná elita národa.Lidi,proberte se!