MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#31426 Re: Re: Moje babička z Ukrajiny

2015-01-09 12:49

#31425: - Re: Moje babička z Ukrajiny 

 ale Ukrajina není banánová republika ...


Nepřihlášený uživatel

#31427 Re: Re: Re: Moje babička z Ukrajiny

2015-01-09 12:51

#31426: - Re: Re: Moje babička z Ukrajiny 

 Ne, to není. Je to vyspělý demokratický stát, ve kterém se příkladně dodržují všechny lidská práva a občanské svobody.


Nepřihlášený uživatel

#31428 Re: Re: Re: Re: Moje babička z Ukrajiny

2015-01-09 12:52

#31427: - Re: Re: Re: Moje babička z Ukrajiny 

 a taky se tam válčí ...


Nepřihlášený uživatel

#31429 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarnogurský: Chápem, prečo Rusko nechá zbrojiť separatistov

2015-01-09 13:00


Nepřihlášený uživatel

#31430 Re: Re: O Václavu Havlovi...

2015-01-09 13:00

#31424: - Re: O Václavu Havlovi... 

 Je smutné, že se Jan Sokol tohoto úkolu nechtěl ujmout.  Halík se do toho tlačí, ale to je opravdu kardinální blb. 

Zuzana Roithová vycouvala.

ODS si z potenciálního člověka udělal předsedu a ten se v tom ztratil. Socani nemají nikoho, teoreticky se jako alespoň trochu myslící projevil Štěch. 

ANO je banda hovad, tam nemá smysl hledat nikoho, ale bude do toho tlačit Stropnický. S ANO spolupracují zatím je opravdu děsivé karieristické kreatury, tedy díky absolutní personální vyprázdněnosti, StBákům všude kam se člověk podívá, je velmi pravděpodobné, že ANO skončí na naprostou neschopnost. Krnáčová pravěpodobě v Praze předvede opravdové hrůzy. 

V TOP buhužel jen Kalousek, kterého ale většina lidí nesnáší. 

Je to smutný pohled pohled na veřejný prostor. 


Nepřihlášený uživatel

#31431 Re: Re: Re: Re: Re: Čarnogurský: Chápem, prečo Rusko nechá zbrojiť separatistov

2015-01-09 13:05


Nepřihlášený uživatel

#31432 Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu

2015-01-09 13:07

#31347: - Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu 

 Co si to ten slovenský Krnáč, dovoluje? "Tuto nie sme v Blave, pánko"!


Nepřihlášený uživatel

#31433 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarnogurský: Chápem, prečo Rusko nechá zbrojiť separatistov

2015-01-09 13:11

#31429: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarnogurský: Chápem, prečo Rusko nechá zbrojiť separatistov 

 Jak tu dnes nekdo psal:  Huba vojak, telo zebrak.  To presne sedi na toho slovenskeho exota, ktery se na techto strankach ukaji.  Prehnane sebevedomi, v hlave vymekly mozek.


Nepřihlášený uživatel

#31434 Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu

2015-01-09 13:12

#31432: - Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu 

 Je to idiot a propagandistická zrůda. Co je nejhorší, že je jich evidentně víc. Jeden je oplzlý jak Miloš Zeman a druhý má daleko mírnější slovník i jiný slovosled. Ale už ty jejich bláboly nečtu a reaguji jen výjimečně, jsou to idioti. Miloš Zeman je také idiot, ale bohužel je v pozici absolutně beztrestného a je nutné tedy upozorňovat na to, že idiot v pozici v ústavní pozici absolutně beztrestného býti nemůže. 


Nepřihlášený uživatel

#31435 Re: Re: Re: Re: Re: Moje babička z Ukrajiny

2015-01-09 13:20

#31428: - Re: Re: Re: Re: Moje babička z Ukrajiny 

 to vůbec ne, jen pan Porošenko a jeho vláda chrání obyvatestvo před ruskou invazí


Nepřihlášený uživatel

#31436 Re: Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu

2015-01-09 13:23

#31434: - Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu 

Ale no tak! Jsem jen jeden a slovosled mám pořád stejný:-). A co se týče slovníku, ten Ti rád přizpůsobím tak, aby nedocházelo k informačnímu šumu .:-)


Nepřihlášený uživatel

#31437

2015-01-09 13:31

Aktuálně.cz: Martin Fendrych: Slabost a síla svobody na pozadí Charlie Hebdo nebo Putina....

Roman Skácel

#31438 Re:

2015-01-09 13:31

#31375: -  

 Takhle to dopadne, když nějaký blb rozumu mdlého, bez zaměstnání a parazitující na sociálních dávkách jako cikán, si dřepne ke klávesnici a sesmolí debilitu, poplatnou konsumovanému množství pervitinu, jeho jediné (kromě zvětralého piva a čůča) stravy...Havloidní vágus, škrhola a poskok prasečího úsměvu- Kcharla počůránka ze Sýkořice.

(jednou ho stejně ti skuteční švábi a štěnice, se kterými v havlovské symbiose vegetuje v nějakém stohu zatuchlé slámy, sežerou... 


Nepřihlášený uživatel

#31439 Re: Re:

2015-01-09 13:40

#31438: Roman Skácel - Re:  

beru zpátky :-))) 

sedlo to

Roman Skácel

#31440 Re:

2015-01-09 13:41

#31437: -  

Jednou jsem viděl toho škrholu Fendrycha spolu s pedofilem biskupem Malým na hřbitově ve Slaném. To je ten chuj, který prodával za bačování opilce Havla na hradě kolaburující šlechtě s Hitlerem české občanství spolu s pasákem koz a stupidním synkem bolševického zločince, který kdysi s pěnou u své prasečí tlamy žádal jako redaktor Rudého práva pro Dr. Horákovou psí smrt.  Ano, byl to Jan Ruml mladší...

Ten chuj Fendychovic ať raději drží zobák...Za takto "vydělané peníze" si koupil několik lukrativních nemovitostí v Praze 6 na Břevnově.


Nepřihlášený uživatel

#31441 Re: Re:

2015-01-09 13:44


Nepřihlášený uživatel

#31442 Vážený pane Skácele....

2015-01-09 13:45

 ...přesto, že Vás považuji za polovičního bolševika, jsem rád, že poslední dva příspěvky vskutku nejsou od Vás. 


Nepřihlášený uživatel

#31443 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarnogurský: Chápem, prečo Rusko nechá zbrojiť separatistov

2015-01-09 13:48

#31429: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čarnogurský: Chápem, prečo Rusko nechá zbrojiť separatistov 

 Njn, intelektuále, co s tím naděláme. Ale napsals alespoň větu rozvitou:-).


Nepřihlášený uživatel

#31444 Re: Vážený pane Skácele....

2015-01-09 13:49

#31442: - Vážený pane Skácele.... 

 já si to taky myslím, konečně zase někdo, kdo má všech 5 pohromadě

Roman Skácel

#31445 Re: O Krymu a Kosovu....

2015-01-09 13:52

#31407: - O Krymu a Kosovu.... 

 Takhle to dopadá, když negramotný, stupidní havloidní blb otevře svoji prašivou, zahnívající tlamu...

Podívejme se, co ten americký dobytek udělal se severní afrikou a s blízkým východem. Tam se nebombarduje a nevraždí jen v těch zemích, kde si největší terorista v Mléčné dráze-USA zajistil svoje hohsledy do vedení těchto zemí. Myslím Jordánsko, Saudskou arabii,Kuvajt,Katar, Sjednocené arabské emiráty, Jemen. 

Tam, kde se dostali k moci ti, kteří nechtěli nechat drancovat přírodní bohatství Američany, tak se vytvořily skupinky "vlastenců a bojovníků za demokracii", které američani začali vyzbrojovat s cílem zlikvidovat vládní režim a nastolit ty, kterí jim budou zobat z ruky. 

Kolik lidí leteckými nálety američané zavraždili v Syrii,Iráku, Libii...

Islamský stát je jejich dítko...

 

Svého času to bylo jejich dítko Al-kajda s Ben Ládinem, přítelem rodiny Bushů, pak po jejich obrátce z nej udělali zločince... 

Podle činů poznáteje... rozsévají smrt a neštěstí po celém světě a i u nás mají svoje potenciální protektory....

Roman Skácel

#31446

2015-01-09 13:55

Jsem GAY! :)

Roman Skácel

#31447 Re: O Krymu a Kosovu....

2015-01-09 14:10

#31326: - O Krymu a Kosovu.... 

 Když otevře svoji prasečí tlamu havloidní blb, je to tragedie... 

Krym ukradl Rusku a daroval ukrajině věčně nalitý prasečí úsměv, ukrajinec Chruščov, blahé paměti... Nikoho se neptal. Krym byl a bude Ruský, i když vy, opičák Obama a jeho nohsledi z toho mají zarděnky... 

Kosovo bylo vždy součástí Srbska a v budoucnu bude zase Srbsku patřit. SKUTEČNOST, ŽE NEJVĚTŠÍ TERORISTA A MASOVÝ VRAH V mLÉČNÉ DRÁZE-USA jej srbům ukradli a věnovali albánským drogovým dílerům a obchodníkům s lidskými orgány, měla svůj důvod. Dnes mají "mírotvorci z USA" v Kosovu největší vojenskou základno proti Rusku v Evropě.

Tak si běžte do hospody U Tygra pod stůl olizovat kulky a čekejte, až vám nějaký vágus nechá dopít svoje uslintané pivo, jako to bylo za opilce Havla a věčné zechcaného a nalitého škrholy Hrabala...

 


Nepřihlášený uživatel

#31448 Re: Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu

2015-01-09 14:22

#31355: - Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu 

 To bych řek že jsem se trefil a ty jsi se i jako ptrefený totalitní zaslepený tupec krásně charakterizoval.


Nepřihlášený uživatel

#31449 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu

2015-01-09 14:25

#31361: - Re: Re: Re: Re: Re: Tak mne Milošku žaluj, ale na to ty nemáš odvahu 

 Koukám rudohnědý klerofašisto že s oblibou používáš komunistický slovník a ideologická klišé. A co prověrky?


Nepřihlášený uživatel

#31450 Re: Re: O Krymu a Kosovu....

2015-01-09 14:29

#31447: Roman Skácel - Re: O Krymu a Kosovu.... 

 Jak můžeš mít rád Ovara a být "podržpérem" Velebovi, když nesnášíš "prasečí tlamu a její prasečí úsměv"? To mi to vysvětli Ovčáčkův"hošane"