MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Patriot

#68826

2015-12-21 15:20

My,občaně ČR, můžeme Slovákům jejich prezidenta jenom závidět. Ovar nás "táhne ke dnu"


Nepřihlášený uživatel

#68827

2015-12-21 15:25

Jedovatý rudo-hnědý zemandrtálský sliz nás jenom utvrdil v tom, že tato petice je správná a Ovar " musí jíz z kola ven"


Nepřihlášený uživatel

#68828 Re:

2015-12-21 15:26

#68801: hnUϟϟAci -  

 Stejně trapné a primitivní jako sám autor.


Nepřihlášený uživatel

#68829

2015-12-21 15:29

Většina občanů si přeje "pod stromeček" jiného prezidenta.Splní se jim to, stane se zázrak?


Nepřihlášený uživatel

#68830

2015-12-21 15:38

Tato petice má smysl!


Nepřihlášený uživatel

#68831 Re:

2015-12-21 15:56


Nepřihlášený uživatel

#68832 Re:

2015-12-21 15:56

#68829: -  

 Jezisku ,panacku ten Zeman je na sracku.


Nepřihlášený uživatel

#68833 Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.

2015-12-21 16:40

#68817: - Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.  

 Pokud si republíkání zvolí v primárkách Trumpa, tak darují vítězství demokratům, tedy je velmi pravděpodobné, že takovou hovadinu neudělají. Nakonec primární volby jsou právě od toho, aby vyřadily takové kreatury, jako je Trump, který se snaží do Bílého domu dostat díky svým a s velkou pravděpodobností i ruským finančním zdrůjům a ruské propagandě. 

 


Nepřihlášený uživatel

#68834 Re:

2015-12-21 16:43

#68825: :)))))))))))))))))))))) -  

 :-) tak proč byl zvolen ve volbách? Proč si nezvolili nějaké populistu? 


Nepřihlášený uživatel

#68835 Re: Zeman není schopen vlastní soudnosti a sebekontroly.....

2015-12-21 16:49

#68829: -  

 .....tedy opravdu jen "zázrak". 


Nepřihlášený uživatel

#68836 Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.

2015-12-21 17:00

#68833: - Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.  

 Trumpa nech na pokoji ten toho v zivote dokazal dost.Co mu na to tom zalezi co si nejaky sopel z nejake prdele ve stredni Evrope o nem mysli. Ty idiote vis co to znamena v USA byt nekolika nasobny bilionar? Ten urcite nepotrebuje almuznu od ruskych zebraku. Co jsi jeste vedel pred dvema roky o Trumpovi? Papouskujes to co ctes co o nem pisi jeho nepratele. Jestli bude prezidentem  nevim  ale vim jedno,Trump je velice obliben mezi americany a to co chce je pouze to aby americka vlada zacala vice resit sve problemy kterych ma diky neschopnosti Obamovi administrative dost.


Nepřihlášený uživatel

#68837 Jsem bohaty,jsem opravdu bohaty. Ja nepotrebuji neci penize.

2015-12-21 17:10

#68836: - Re: Re: Re: Donald Trump neni ruskýt troll. To co pronesl je dokonalá pravda. 

 https://www.youtube.com/watch?v=qjTmUhcRX3I


Nepřihlášený uživatel

#68838 Bude rusákov do konce roku kupovat dolary za 75 nebo za 80 ruských bonů?

2015-12-21 17:13


Nepřihlášený uživatel

#68839 Re:

2015-12-21 17:18

#68826: Patriot -  

 Vy občané ČR umístění v detenčních ústavech? Jestli tě někdy pustí, tak poznáš realitu.


Nepřihlášený uživatel

#68840 Re: Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.

2015-12-21 17:19

#68836: - Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.  

 Těžko říci, jak je to s jeho majetkem, ještě nedávno byl tak masivně zadlužen, že musel vlastně firmy rozdat svým věřitelům a ti se museli starat, aby své peníze získali zpět sami. Řekl bych, že to bude s Trumpovým majetkem daleko komplikovanější než se na první pohled zdá.  Navíc používat směšně bilion ve smyslu miliard v českém textu je záměrné matení.  

Majetku lidí podnikajících v IT tento "podnikatel" v hazardu se nikdy ani vzdáleně nepříblížil a to podnikal v tom nejobskurnějším v čem se ještě legálně podnikat dá a co je velmi provázáno s organizovanou trestnou činností. 


Nepřihlášený uživatel

#68841 Re: Re:

2015-12-21 17:20

#68834: - Re:  

 Čemu říkáte populismus? Plnění přání voličů? Zřejmě by vám více vyhovovala totalita.


Nepřihlášený uživatel

#68842 Re: Re: Re: Komunisté vždy "plní přání voličů" :-), stejně jako náckové :-)

2015-12-21 17:25

#68841: - Re: Re:  

 .....jen je velký problém, že to "přání" sami vyrábějí masivním vražděním a to bohužel platí i pro KGBáka Putina, který vraždí nejen opoziční politiky ale také novináře. 


Nepřihlášený uživatel

#68843 Re: Re: Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.

2015-12-21 17:29

#68840: - Re: Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.  

 V USA se pouziva billion a to co pouzivaji v cesku za to Trump nemuze. Umis anglicky ? Trump  na tom videu sam o sobe rika, I'M  RICH, I'M VERY RICH .Ty jsi musel videt Trumpovu sporitelni knizku ze ses tak informovany? Ty jses informovany asi tak jako soudruh Ransdorf ktery si jel vyzvednout do Svycarska  35 milionu Euro's 


Nepřihlášený uživatel

#68844 Re: Re: Re: Re: Komunisté vždy "plní přání voličů" :-), stejně jako náckové :-)

2015-12-21 17:35

#68842: - Re: Re: Re: Komunisté vždy "plní přání voličů" :-), stejně jako náckové :-) 

 A já myslel, že Britové už s tím masivním vražděním v koloniích skončili, i když samozřejmě mají svůj nemalý podíl na miliónech nevinných mrtvých v Iráku, Afganistánu, Sýrii, či Lýbii.

Ruce vzhůru, havloidi!
Nepřihlášený uživatel

#68845 Re: Jsem bohaty,jsem opravdu bohaty. Ja nepotrebuji neci penize.

2015-12-21 17:42

#68837: - Jsem bohaty,jsem opravdu bohaty. Ja nepotrebuji neci penize. 

To jako prezident USA už nebude pracovat pro mafii, která mu platila volební kampaň? A to jako není ani členem Billderbergu, Skull and Bones, nebo alespoň obyčejný zednář? Je to vůbec ještě demokracie? Co by na to řekli zednáři a otrokáři otcové zakladatelé? :)))))))))))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#68846 Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté vždy "plní přání voličů" :-), stejně jako náckové :-)

2015-12-21 17:45

#68844: - Re: Re: Re: Re: Komunisté vždy "plní přání voličů" :-), stejně jako náckové :-) 

 A ti britove ZAPRASKANI vrazdili nemecke chudacky z Wermachtu a z SS. Dokonce bojovali proti Fasisticke Italii a Japonsku.


Nepřihlášený uživatel

#68847 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.

2015-12-21 17:46

#68843: - Re: Re: Re: Re: Re: Donald Trump je ruskýt troll? To co pronesl je dokonalá ruská demagogie.  

 Tak piště v angličtině zemanote. Vždyť jsem vždyť já mu to neberu, proto je taky idiot. 


Nepřihlášený uživatel

#68848 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komunisté vždy "plní přání voličů" :-), stejně jako náckové :-)

2015-12-21 17:46


Nepřihlášený uživatel

#68849 Re: Re: Jsem bohaty,jsem opravdu bohaty. Ja nepotrebuji neci penize.

2015-12-21 17:48

Wikipedie

#68850 Re: Re: Re: Jsem bohaty,jsem opravdu bohaty. Ja nepotrebuji neci penize.

2015-12-21 17:49

#68849: - Re: Re: Jsem bohaty,jsem opravdu bohaty. Ja nepotrebuji neci penize. 

 Skull and Bones (česky Lebka a kosti) je tajný spolek na Yaleově univerzitě ve Spojených státech. Byl založen na půdě univerzity roku 1832 americkým obchodníkem, pedagogem a politikem Williamem Huntingtonem Russellem, jehož předkem byl Noadiah Russell, spoluzakladatel univerzity. Členem spolku se může stát pouze student čtvrtého ročníku navržený již stávajícím členem. Členové této skupiny často pocházejí z prominentních rodin, velmi často jde o potomky politiků či jiných vlivných osobností. Není bez zajímavosti, že členy klubu byli v minulosti například bývalí američtí prezidenti William Howard Taft, George H. W. Bush či jeho syn George W. Bush[1]. Klub každoročně přijímá 15 členů, členové jsou nazýváni "bonesmen". Nejposvátnějším místem klubu je budova nazývaná "Hrobka" (Tomb) v New Haven, Connecticut, stavba nemá okna a pochází z roku 1856.

Historie

Spolu s Russellem spolek zakládal i Alphonso Taft, otec již zmíněného prezidenta W. H. Tafta (ten před svým vstupem do prezidentského úřadu působil na Yaleově univerzitě také jako profesor). A. Taft byl Russellovým spolužákem na právnické fakultě Yaleu (školní rok 1832-33) a nejspíš i jeho přítelem. Společně s nimi u vzniku klubu byli i Frederick E. Mather, Phineas T. Miller a George I. Wood.

Název Skull and Bones pravděpodobně pochází z tradice věšet si na dveře kaple v kampusu, kde se zpočátku klub scházel, lebku a dvě zkřížené kosti na znamení, že si nepřejí být rušeni. Lebka a zkřížené kosti měly původně znamenat řád smrti, či jednoduše řád.

Ideologie

Russell měl řád založit po návratu z Evropy, kde se údajně setkal s bavorskými ilumináty. Ti mu prý vnukli myšlenku založit podobnou organizaci i v USA. Tato teorie má co do činění s další, tvrdící, že ilumináti již od svého vzniku mají jediný cíl - ničím nerušenou světovládu. Na váze tomuto názoru přidává fakt, že by se tímto způsobem vliv iluminátů rozšířil i za hranice Evropy.

Existuje zde také teorie o tom, že existuje jakési pojítko mezi tímto spolkem a nacismem. Prescott Bush, otec George H. W. Bushe, děd George W. Bushe a též člen Skull and Bones, byl před i po své smrti (1972) terčem několika spekulací, týkajících se jeho spojení s nacistickým německem a Adolfem Hitlerem.[2] Nasvědčuje tomu také číslo 322, které má odkazovat k nacismu. S tímto číslem jsou právě v souvislosti s S&B ale spojeny také další teorie.