PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#776 Re: Re: Takhle vznikají drby

2015-02-15 05:37

#766: - Re: Takhle vznikají drby  

 jedná se o byt  s plochou větší než 100 m čtvrečních, tahle vznikjí drby,

zaměnila jste   cenu nájmu za metr čtvereční za velikost plochy bytu.


Nepřihlášený uživatel

#777 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další názor

2015-02-15 05:40

#767: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další názor 

 protože nic nemá , ani peníze, byla v nemocnici delší dobu a mohla si tak krátit čas a ještě  mít oblečení pro děti.  Nemusla, samozřejmě, taky nepletla.  To je pro ni práce a tu by měli dělat za ni jiní. 

Nedělají to tak vědmy, dělají to tak rozumné   šikovné maminky.  


Nepřihlášený uživatel

#778 Re:

2015-02-15 07:29

#772: -  

Kočárky, to není vůbec problém, o to nejde- Firma, která je darovala má na to plné právo a nikomu po tom nic není. Je to  její rozhodnutí, jde to z jejich zisku, tak ať daruje kočárky Kiňovým třeba každý rok. Nikde jsem neviděla, že by je někdo záviděl, ani se nedivím, že si je rodina nekoupila před narozením dětí/je to naše pověra, že kočárek se kupuje až po narození dítěte/Tady jde o to, že se rodina nestarala a nestará o hmotné zajištění a na všechno jen čeká, co z koho vypadne . Ono negativní reklama je taky reklama a proč ne. Reklama bude i když je slečna bude dál darovat potřebným.


Nepřihlášený uživatel

#779 Re: Re:

2015-02-15 07:44

#778: - Re:  

 Přidala bych, že rodina nejen čeká, co z koho vypadne, ale ihned hodnotí,  (většinou). že je to málo. 

malá sedačka, pro pět tisíc na Votvírák se nevyplatí,  obnošené věci nechce,  na vánoce místo poděkování za donesené dárky konstatování,  že si nikdo nevzpomněl... celým dokumentem to zaznívá - dáváte málo. 

Člověk jim všechno přeje, není důvod zavidět, ale  jen čekat, natahovat ruce a mít z paterčat výhodný byznys, to je na mě trochu moc. Kteří mladí a jejich prarodiče mohou dnes  jen být doma, komandovat služky a nic nedělat?

Zřejmě měli vidinu auta, domku , aniž by přemýšleli nad tím, že do auta se musí kupovat benzín, (nafta), platit pojištění, myslet na opravy, a  starost o dům je taky finančně náročná. Oni jen chtějí, aniž by cokoliv dalšího domýšleli. 

Pokud dostanou  peníze ze sbírky, bude to podobné, Koupí se oblečení, nějaké PC hry a bude po penězích...

Prostě ten ZVYK, že se nehledí, co bylo včera, ale stejně tak se nehledí na to, co bude zítra.  

Škoda peněz, škoda příspěvků, škoda sponzorských darů... vše mizí mezi rukama. 


Nepřihlášený uživatel

#780 Re: Re: Re:

2015-02-15 07:53

#779: - Re: Re:  

 S tím se nedá než souhlasit, 


Nepřihlášený uživatel

#781

2015-02-15 08:08

Omyl, ja jsem s nim spokojen.

Nepřihlášený uživatel

#782 Re:

2015-02-15 08:11

#781: -  

 super, další, kdo je s obsahem  petice spokojen. 


Nepřihlášený uživatel

#783 Petici: NE

2015-02-15 09:42

 3. Žádost o finanční příspěvek od města Milovice

 Místostarostka města informovala členy RM, že dne 3. 7. 2014 byla na Podatelnu MěÚ doručena žádost od paní Mgr. Kláry Vítkové Rulíkové, ředitelky Klub dvojčat a vícerčat o. p. s. Paní ředitelka ve své korespondenci žádá o finanční příspěvek ve výši 248.400,- Kč na úhradu pečovatelky pro paterčata na období srpen 2014 – červenec 2015.

 Po poradě a po diskuzi, RM přijala toto usnesení:

 Usnesení č. 439/2014:

Rada města

neschválila žádost Mgr. Kláry Vítkové Rulíkové, ředitelky Klub dvojčat a vícerčat o. p .s., která ve své korespondenci žádá o finanční příspěvek ve výši 248.400,- Kč na úhradu pečovatelky pro paterčata na období srpen 2014 – červenec 2015. Město tuto rodinu již podpořilo přidělením bytu – odpuštěním kauce, čtvrtletním příspěvkem na drogistické zboží a úhradou pečovatelky v minulém roce, jejíž poskytování sociální služby nyní hradí kraj.

Hlasování: pro 4, proti 0, zdržel se 0.

Zdroj: mesto-milovice.cz

 


Nepřihlášený uživatel

#784 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další názor

2015-02-15 09:45

#753: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další názor 

 Také u některých nájmů požadují nájem poloviční za m2, okolo 35 Kč.


Nepřihlášený uživatel

#785 Re: Re: Re:

2015-02-15 09:47

#779: - Re: Re:  

 Na vánoce ani jediný dárek z TÚ ani od KVR-kmotry dítěte?

otto

#786 Re: Re: Jak to vidím já

2015-02-15 09:51

#692: - Re: Jak to vidím já 

 Rozuměl jsem,že peníze které dostali nechali napsat na holčičku aby mohli skuhrat že nemají ???? Přeložte to prosím někdo .


Nepřihlášený uživatel

#787 Re: Re: Re: Jak to vidím já

2015-02-15 10:03

#786: otto - Re: Re: Jak to vidím já 

 Snad by mohla Stana a zručné pletařky


Nepřihlášený uživatel

#788 Re: Petici: NE

2015-02-15 10:05

#783: - Petici: NE 

 je jasně vidět, jak  Kláře kdo pomáhal v jejím snažení :-)))

nebo že by město vědělo, že jsou to předem ztracené peníze?


Nepřihlášený uživatel

#789 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další názor

2015-02-15 10:07

#784: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další názor 

 záleží přece na kvalitě bytu, to zas hledáte mouchy na všem?  Čtěte příště pozorněji :-)))

Myslíte, že mohli bydlet s malými dětmi v nějaké hrůzné lokalitě nebo  v méně kvalitním bytě? 


Nepřihlášený uživatel

#790 Re: Re: Petici: NE

2015-02-15 10:12

#788: - Re: Petici: NE 

Péči hradí kraj a přesto KVR žádá o příspěvěk. Na jednu péči peníze 2x? Proč se neudělá vyhláška k zákonu, to je rychlý úkon?


Nepřihlášený uživatel

#791 Re: Re: Re: Re:

2015-02-15 10:13

#785: - Re: Re: Re:  

 A proč? Protože si to přejete?  Na vánoce se starají o dárky především rodiče, prarodiče a příbuzní, kolik pak toho dostali od hodné tetičky, strýců a dalších z jejich komunity?

Z transparentního účtu, o který se vedou spory,  by těžko šlo zakoupit takový dárek, aby byli rodiče spokojeni a  od Kláry by rodina určitě nic nepřijala, vždyť v jejich očích je ta nejhorší pod sluncem. Nebo si myslíte, že dary od ní  ano, slušné chování k ní ne? 

No, každý může mít jiné názory, hlavně když to sype, že :-)))

To se pozná nátura - je vidět, že jste asi taky zvklá  tahat ze států a dobráků prachy.


Nepřihlášený uživatel

#792 Re: Re: Re: Jak to vidím já

2015-02-15 10:14

#786: otto - Re: Re: Jak to vidím já 

 je to jednuché,  za každou cenu se snaží vyhnout tomu, aby jejich majetek nebyl posuzován spolu s výtěžkem z účtu. Takhle rodina "nemá stále Nic". 

To snad dojde každému, nemusíte  ze sebe dělat blba  ani ironizovat. :-)))

nebo jste se ještě s takovými praktikami nesetkali?


Nepřihlášený uživatel

#793 Re: Re: Re: Petici: NE

2015-02-15 10:16

#790: - Re: Re: Petici: NE 

 Město hradí jednu pečovatelku a Saša si vymohla další, tak Klára sháněla peníze.

Zase  to chce jen přemýšlet.  No a protože má matka chování jaké má, tak to tahle dopadne. nepotřebuje  další příspěvky od statu, ale zkouší to neúnavně.

Místo keců  sem někdo napište,. co rodině chybí, co potřebuje, aby mohla žít důstojně, ale skromně. 


Nepřihlášený uživatel

#794 Re: Re: Re: Petici: NE

2015-02-15 10:28

#790: - Re: Re: Petici: NE 

 Pokud vím,  tohle není náplň práce Mgr. Rulíkové :-)))

to už by opravdu byla vina naprosto vším.  Jsem za petici,  protože i na Vašem dotazu je vidět, jak MPSV nemá  tuto problematiku zvládnutou,. To nevyřeší  0.3 úvazku po  tak krátkou dobu. 

Zkuste o odpověď požádat právě zmíněnou instituci. 

Otto

#795 Re: Re: Re: Re: Jak to vidím já - pokračování

2015-02-15 10:35

#746: - Re: Re: Re: Jak to vidím já - pokračování 

  V tom pořadu pro němce zaznělo,že posílá peníze na účet holčičcea pak nemaj a jsou potřebný.


Nepřihlášený uživatel

#796 Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-02-15 10:37

#793: - Re: Re: Re: Petici: NE 

 A Klára spasitelka opět poslušně naklusala? Chování Saši je jaké je, ale p. Klára snad ví co dělá, nebo snad věděla. 

Navíc o prázdninách rodina péči zvládla, tak naco další pečovatelka?


Nepřihlášený uživatel

#797 Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-02-15 10:40

#796: - Re: Re: Re: Re: Petici: NE 

 to se ptejte Saši, nač potřebuje tolik služebného personálu   možná je to rozmazleností, ale to se určitě mýlím.

  Fakt je, že tam chodí pečovatelky  dvě. Třeba proto, aby  se mohly navzájem chránit a ubránit  duu Kiňová - Kiňová.

 


Nepřihlášený uživatel

#798 Re: Re: Re: Re: Re: Jak to vidím já - pokračování

2015-02-15 10:42

#795: Otto - Re: Re: Re: Re: Jak to vidím já - pokračování 

 To jsem neviděla,  ale vůbec bych se tomu nedivila,   asi chtějí vychovat další princeznu,  a nechtějí sami o nic přijít. 

Někde taky  na dotaz  zazněla odpověď, že rodina si nepřeje zveřejňovat číslo vlastního účtu na event. dary. To je přesně ten samý případ.  Účet je lehce zkontrolovatelný,  takže peníze od  event. dárců tam chodit nemohou. Jak prosté. Nic nemáme,  tak dávejte, dávejte a přispívejte.


Nepřihlášený uživatel

#799 dotace

2015-02-15 10:45

 Usnesení č. 110
Rada města

s c h v a l u j e
předložené znění Standardů kvality sociálně-právní ochrany MěÚ Lysá nad Labem vypracované v rámci projektu „Podpora standardizace orgánu sociálně-právní ochrany Lysá nad Labem", reg. č.: CZ.1.04/3.1.03/C2.00043.

 

Otto

#800 Dárky ??

2015-02-15 10:46

#791: - Re: Re: Re: Re:  

  V posledním díle ten byt vypadal jak skladiště hadrů hraček a krabic. Vždyď se tam už ani nedá bydlet. Doslova a do písmene ,jak u cikánů.