MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#83584 Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší vše".

2016-06-01 06:48

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#83586 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší v

2016-06-01 06:56:30

#83584: - Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší vše". 

 Mám prokazovat, že rusákové jsou pakáž, co sem naskákala v počtu 500 000 lidí v roce 1968? Mám snad prokazovat, že v rusákově nejsou schopni vyprodukovat jediný výrobek, který by si kdokoliv v civilizovaném světě dobrovolně koupil, mám snad prokazovat, že komunistická pakáž nejen z rusákova školila masivně arabské teroristy v osmdesátých letech, kteří dnes stojí na špici IS, mám snad prokazovat, že je Vláďa Iljič Putin blázen, který okupuje Krym a rozpoutal válku na východě Ukrajiny? 

Mám snad prokazovat, že Zeman je idiot, který si v Kremlu připnul oranžovo černou stuhu symbol současné rusácké agrese? Mám snad prokazovat, že porušoval volební zákon? Mám snad prokazovat, že z rusákova emigrovalo jen do USA a jen legálně v roce 2015 300 000 lidí, mám snad prokazova, že idiot Zeman "vyjednává" zaplacení 5 mld. za dodanou elektrárnu v rusákově s velmi podivnými figurami Nejedlým a Mynářem a za rok z rusákova nepřišla ani stokoruna přitom se tvářili, jak to "dojednali"? Mám snad dokazovat, že si idiot Zeman uvázal na inauguraci kravatu s ruskou trikolorou? Mám snad prokazovat, že prodal rusácký dluh 3,6 mld. dolarů tedy v dnešní směšné ceně dolaru 90 mld. za 15 mld. korun kamsi do bývalého rusákova, přičemž vlastní cena za jakou prodal je dodnes "tajná" a jedná se tedy jen o dohad, že se jednalo o 15 mdl. také to mohlo být 100 mil. korun? 

Co ještě mám prokázat, že Zemanovův tajemník a poradce Nejedlý nezveřejnili ani profestní živototopisy a natož aby měli bezpečnostní prověrku státu? Že nemá prověrku kancléř Mynář?  Že mu poradce dělá velmi podivný Číňan?  Že vyznamenává StBáky a prominentní komunisty z doby komunsitické totality? 

Že rusko masivně zbrojí a porušuje tím mezinárdní smlouvy o zbrojení?  Že rusákov vetoval všechna i jen trochu potenciální řešení krize v arabském světě v RB OSN?  

To vše tu bylo přece mnohokrát v této diskusi prokázáno. 


Nepřihlášený uživatel

#83611 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší v

2016-06-01 09:21:00

#83584: - Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší vše". 

 

 Mám prokazovat, že rusákové jsou pakáž, co sem naskákala v počtu 500 000 lidí v roce 1968, když nedávno ukradli Krym? Mám snad prokazovat, že v rusákově nejsou schopni vyprodukovat jediný výrobek, který by si kdokoliv v civilizovaném světě dobrovolně koupil, mám snad prokazovat, že komunistická pakáž nejen z rusákova školila masivně arabské teroristy v osmdesátých letech, kteří dnes stojí na špici IS, mám snad prokazovat, že je Vláďa Iljič Putin blázen, který okupuje Krym a rozpoutal válku na východě Ukrajiny? 

Mám snad prokazovat, že Zeman je idiot, který si v Kremlu připnul oranžovo černou stuhu symbol současné rusácké agrese? Mám snad prokazovat, že porušoval volební zákon? Mám snad prokazovat, že z rusákova emigrovalo jen do USA a jen legálně v roce 2015 300 000 lidí, mám snad prokazova, že idiot Zeman "vyjednává" zaplacení 5 mld. za dodanou elektrárnu v rusákově s velmi podivnými figurami Nejedlým a Mynářem a za rok z rusákova nepřišla ani stokoruna přitom se tvářili, jak to "dojednali"? Mám snad dokazovat, že si idiot Zeman uvázal inauguraci kravatu s ruskou trikolorou? Mám snad prokazovat, že prodal rusácký dluh 3,6 mld. dolarů tedy v dnešní směšné ceně dolaru 90 mld. za 15 mld. korun kamsi do bývalého rusákova, přičemž vlastní cena za jakou prodal je dodnes "tajná" a jedná se tedy jen o dohad, že se jednalo o 15 mdl. také to mohlo být 100 mil. korun? 

Co ještě mám prokázat, že Zemanovův tajemník a poradce Nejedlý nezveřejnili ani profestní živototopisy a natož aby měli bezpečnostní prověrku státu? Že nemá prověrku kancléř Mynář?  Že mu poradce dělá velmi podivný Číňan?  Že vyznamenává StBáky a prominentní komunisty z doby komunsitické totality? 

Že rusko masivně zbrojí a porušuje tím mezinárdní smlouvy o zbrojení?  Že rusákov vetoval všechna i jen trochu potenciální řešení krize v arabském světě v RB OSN?  

To vše tu bylo přece mnohokrát v této diskusi prokázáno. 


Nepřihlášený uživatel

#83696 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší v

2016-06-01 21:26:01

#83584: - Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší vše". 

 

 Mám prokazovat, že rusákové jsou pakáž, co sem naskákala v počtu 500 000 lidí v roce 1968, když nedávno ukradli Krym? Mám snad prokazovat, že v rusákově nejsou schopni vyprodukovat jediný výrobek, který by si kdokoliv v civilizovaném světě dobrovolně koupil, mám snad prokazovat, že komunistická pakáž nejen z rusákova školila masivně arabské teroristy v osmdesátých letech, kteří dnes stojí na špici IS, mám snad prokazovat, že je Vláďa Iljič Putin blázen, který okupuje Krym a rozpoutal válku na východě Ukrajiny? 

Mám snad prokazovat, že Zeman je idiot, který si v Kremlu připnul oranžovo černou stuhu symbol současné rusácké agrese? Mám snad prokazovat, že porušoval volební zákon? Mám snad prokazovat, že z rusákova emigrovalo jen do USA a jen legálně v roce 2015 300 000 lidí, mám snad prokazova, že idiot Zeman "vyjednává" zaplacení 5 mld. za dodanou elektrárnu v rusákově s velmi podivnými figurami Nejedlým a Mynářem a za rok z rusákova nepřišla ani stokoruna přitom se tvářili, jak to "dojednali"? Mám snad dokazovat, že si idiot Zeman uvázal inauguraci kravatu s ruskou trikolorou? Mám snad prokazovat, že prodal rusácký dluh 3,6 mld. dolarů tedy v dnešní směšné ceně dolaru 90 mld. za 15 mld. korun kamsi do bývalého rusákova, přičemž vlastní cena za jakou prodal je dodnes "tajná" a jedná se tedy jen o dohad, že se jednalo o 15 mdl. také to mohlo být 100 mil. korun? 

Co ještě mám prokázat, že Zemanovův tajemník a poradce Nejedlý nezveřejnili ani profestní živototopisy a natož aby měli bezpečnostní prověrku státu? Že nemá prověrku kancléř Mynář?  Že mu poradce dělá velmi podivný Číňan?  Že vyznamenává StBáky a prominentní komunisty z doby komunsitické totality? 

Že rusko masivně zbrojí a porušuje tím mezinárdní smlouvy o zbrojení?  Že rusákov vetoval všechna i jen trochu potenciální řešení krize v arabském světě v RB OSN?  

To vše tu bylo přece mnohokrát v této diskusi prokázáno. 


Nepřihlášený uživatel

#83704 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší v

2016-06-01 21:46:18

#83584: - Re: Re: Re: Re: Re: Rusákov a to tam mají totalitu o které se ruští trollové tváří, že "vyřeší vše". 

 

 Mám prokazovat, že rusákové jsou pakáž, co sem naskákala v počtu 500 000 lidí v roce 1968, když nedávno ukradli Krym? Mám snad prokazovat, že v rusákově nejsou schopni vyprodukovat jediný výrobek, který by si kdokoliv v civilizovaném světě dobrovolně koupil, mám snad prokazovat, že komunistická pakáž nejen z rusákova školila masivně arabské teroristy v osmdesátých letech, kteří dnes stojí na špici IS, mám snad prokazovat, že je Vláďa Iljič Putin blázen, který okupuje Krym a rozpoutal válku na východě Ukrajiny? 

Mám snad prokazovat, že Zeman je idiot, který si v Kremlu připnul oranžovo černou stuhu symbol současné rusácké agrese? Mám snad prokazovat, že porušoval volební zákon? Mám snad prokazovat, že z rusákova emigrovalo jen do USA a jen legálně v roce 2015 300 000 lidí, mám snad prokazova, že idiot Zeman "vyjednává" zaplacení 5 mld. za dodanou elektrárnu v rusákově s velmi podivnými figurami Nejedlým a Mynářem a za rok z rusákova nepřišla ani stokoruna přitom se tvářili, jak to "dojednali"? Mám snad dokazovat, že si idiot Zeman uvázal inauguraci kravatu s ruskou trikolorou? Mám snad prokazovat, že prodal rusácký dluh 3,6 mld. dolarů tedy v dnešní směšné ceně dolaru 90 mld. za 15 mld. korun kamsi do bývalého rusákova, přičemž vlastní cena za jakou prodal je dodnes "tajná" a jedná se tedy jen o dohad, že se jednalo o 15 mdl. také to mohlo být 100 mil. korun? 

Co ještě mám prokázat, že Zemanovův tajemník a poradce Nejedlý nezveřejnili ani profestní živototopisy a natož aby měli bezpečnostní prověrku státu? Že nemá prověrku kancléř Mynář?  Že mu poradce dělá velmi podivný Číňan?  Že vyznamenává StBáky a prominentní komunisty z doby komunsitické totality? 

Že rusko masivně zbrojí a porušuje tím mezinárdní smlouvy o zbrojení?  Že rusákov vetoval všechna i jen trochu potenciální řešení krize v arabském světě v RB OSN?  

To vše tu bylo přece mnohokrát v této diskusi prokázáno. ...