MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan
Nepřihlášený uživatel

#110543 Někdo nahlásil bombu ve vlaku - mluvil česky a nevzýval Alláha

2017-06-04 06:46

Někdo nahlásil nástražný výbušný systém ve vlaku R953, uvedly České dráhy na svých stránkách. provoz tak byl pořerušen

 http://www.denik.cz/krimi/vlaky

Než se této zprávy zhostí oslavovatelé teroristů nebo chovanec ministerstva vnitra, tak tady byl telefonát česky a nikdo v něm nezmiňoval Alláha. Každopádně jsem se dostal do situace, že některé vlaky byly zrušeny a další měly přes dvě hodiny zpoždění. A to všechno večer po deváté hodině. Ještě že noc byla docela teplá a na nádraží měly automaty na pití a potraviny. Bohužel se ukazuje, že mezi námi žijí svině, které vůbec nedomýšlí, co dělají.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#110553 Re: Někdo nahlásil bombu ve vlaku - mluvil česky a nevzýval Alláha

2017-06-04 09:15:28

#110543: Evropan - Někdo nahlásil bombu ve vlaku - mluvil česky a nevzýval Alláha 

 Nevím co tím chcete dokázat. Spíš bych vám doporučil zvednout zadek a zajet se podívat do pár západních zemí, jak to tam s imigranty vypadá. Jsem byl nedávno jen v Itálii, kde se o žádných no-go zónách běžně nemluví, přesto mi to bohatě stačilo. Nemluvě o Německu, Anglii atd. Běžte se s vašimi neomarxistickými multikulturními teoriemi vycpat, soudruhu!