MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#141308 Re: Miloš Zeman je nepochybným russko čínským donašečem, požádejme senátory a poslance ať to vyřeší.

2018-11-10 18:20

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#141309 Re: Re: Miloš Zeman je nepochybným russko čínským donašečem, požádejme senátory a poslance ať to vyř

2018-11-10 18:32:03

#141308: - Re: Miloš Zeman je nepochybným russko čínským donašečem, požádejme senátory a poslance ať to vyřeší. 

To, že je Miloš Zeman financován russáckými agenty? To by snad měl vysvětlovat russácký trotl Miloš Zeman, já to za něj opravdu vysvětlit nechci a ani nemohu, nemám s jeho zločiny, velezradou, porušováním Ústavy i volebního zákona vůbec nic společného, Zemana jsem od vždy z důvodu jeho naprosto zjevného lhaní považoval za zločince a dnes se to zjevně potvrzuje. 

Mělo by mne to těšit, že jsem měl pravdu, ale věř mi, žádnou velkou radost nemám, neboť Miloš Zeman ohrožuje bezpečnost ČR i EU a to by skutečně měl vysvětlit nejen před Ústavním soudem, ale měl by to vysvěllit i policii ČR, bohužel jste s z něj udělali absolutně beztrestného, tedy jediný postih, který by mohl nastat je bohužel jen formální odsouzení pro velezradu a nemožnost další kandidatury a zbavení pozice. Uvězněn by Zeman bohužel nebyl a to přesto, že největší zlodějiny ve stamiliardách spáchal v pozici v které tresným byl. 

Přijde doba, kdy i russáci otevřou archivy a pak se naše děti dozví, jak gigantickým zločincem Miloš Zeman byl. 


Nepřihlášený uživatel

#141330 Re: Re: Miloš Zeman je nepochybným russko čínským donašečem, požádejme senátory a poslance ať to vyř

2018-11-10 22:52:59

#141308: - Re: Miloš Zeman je nepochybným russko čínským donašečem, požádejme senátory a poslance ať to vyřeší. 

To, že je Miloš Zeman financován russáckými agenty? To by snad měl vysvětlovat russácký trotl Miloš Zeman, já to za něj opravdu vysvětlit nechci a ani nemohu, nemám s jeho zločiny, velezradou, zlodějinami stovek miliard, porušováním Ústavy i volebního zákona vůbec nic společného, Zemana jsem od vždy z důvodu jeho naprosto zjevného lhaní považoval za zločince a dnes se to zjevně potvrzuje. 

Mělo by mne to těšit, že jsem měl pravdu, ale věř mi, žádnou velkou radost nemám, neboť Miloš Zeman ohrožuje bezpečnost ČR i EU a to by skutečně měl vysvětlit nejen před Ústavním soudem, ale měl by to vysvěllit i policii ČR, bohužel jste s z něj udělali absolutně beztrestného, tedy jediný postih, který by mohl nastat je bohužel jen formální odsouzení pro velezradu a nemožnost další kandidatury a zbavení pozice. Uvězněn by Zeman bohužel nebyl a to přesto, že největší zlodějiny ve stamiliardách spáchal v pozici v které tresným byl. 

Přijde doba, kdy i russáci otevřou archivy a pak se naše děti dozví, jak gigantickým zločincem Miloš Zeman byl.