PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#3076 Re:

2015-04-14 21:47

#3072: -  

tohle se pise o ceskych patercatech

preklad:

 Nedávno jsem se dívala na film, vyrobený  Českym odborem  sociálních služeb o narození paterčat, na dvacet let mladou ženu a jejího manžela.

Česká rodina v plánováni umožňuje doplňkovou pomoc od státu pro jedno dítě. Vzhledem k tomu,

ze tento pár ma již čtyřleteho syna, rodina by byla za normálních okolností od všech státních dávek vyloučena. To je jediný případ paterčat v České republice, a mnoho lidí se zapojilo do pomoci rodinné péče pro techto  pět dětí. Všichni se narodili zdravi, jedna holcicka, dve identické dvojčata a dvě bratrské dvojčata.Státni pracovník, který nam představil film řekl, že je důležité, aby pomahali  teto rodine, protože bez dostatečné pece , stát může i  zasáhnout a odebrat  děti z rodiny, ktera jako rodina maskromné finanční zdroje, aby zvládla  tuto skličující situaci.

I recently watched a film produced by the Czech department of social services about the birth of quintuplets to a twenty-year-old woman and her husband.

Czech family-planning policy allows supplemental help from the state for one child.  Since this couple already had a four-year-old son, the family would normally be excluded from any state benefits. This is the only case of quintuplets in the Czech Republic, and many people became involved to help the family care for these five children. All were born healthy—one female, two identical twin boys, and two fraternal twin boys. The state worker who introduced the film said it was vital to help this family because without adequate caretakers, the state might have to step in and remove the children as the family had meager financial resources to handle this daunting situation.


Nepřihlášený uživatel

#3077 petici a KVR ANO!!!........kdo je Klara Samkova?

2015-04-15 03:04

Pokud z tisku vím, tak paní Samkovou si na obhajobu obžalovaní sami neurčili, ani nebyla určena obhajobou ex offo. Sama se iniciativně ujala obhajoby. Nejde o prvního advokáta, který se snaží zviditelnit, tím že přebírá mediálně sledované kauzy. Paní Samková se snaží budovat svou profesní pověst na obhajobách etnické menšiny (Romů), pokud tam jsou média. Zcela jistě nebude vyhledávat případy Romů, když nebudou mediálně sledovány. Nebude se angažovat, když se  budou rozvádět romští manželé.

 

Doufám že mě za to paní Samková nezažaluje taky... Podle mě to má v hlavě těžce v nepořádku a měla by ležet doma na antidepresivách. Propagace sebe sama je naprosto zřejmá, romové sami přiznali, že je nabádala k popírání a překrucování skutečnosti a od začátu bylo očividné, že chtěla pouze přilejvat olej do ohně a zviditelnit se. To mi bylo jasné od chvíle co se případu ujala a začala se chovat jako arogantní fůrie. Doufám že tohle už je jen poslední záškub politickoprávní mrtvoly.

 

Pani Samkova si svoji profesni i lidskou cest spini sama, svymi prohlasenimi i svym vystupovanim v mediich. Spolecne s panem Sokolem, dle meho nazoru, patri k nejvetsim ostudam ceske advokacie.

 

Jenom upozornění, obhajoba nespočívá v tom, že se za každou cenu dokazuje, že klient je nevinný. Správně obhajoba spočívá v tom, že obhájce hlídá průběh řízení a navrhuje další důkazy k tomu, aby klient byl souzen a případně odsouzen dle platného práva. Tudíž i jednoznačně vinný pachatel by měl mít svého obhájce, coby poradce ve věcech  trestního řízení a dalších. Nemorálnost jednání paní Samkové je v tom, že za pomoci manipulace s fakty a s médii se z poškozených snaží učiniti útočníky a z útočníků nevinné oběti, vezouc se při tom na vlně multikulturalismu, pozitivní diskriminace a politické korektnosti.


Nepřihlášený uživatel

#3078 Re: Re:

2015-04-15 05:55

#3076: - Re:  

 stát může i  zasáhnout a odebrat  děti z rodiny, ktera jako rodina maskromné finanční zdroje, aby zvládla  tuto skličující situaci. 

---------------------

Měli by dodat, zdroje , které vyplácí stát a to je velký rozdíl proti zdrojům vlastním. Vlastní zdroje byly nula a kdo za to může?

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-15 06:29



Nepřihlášený uživatel

#3080 Re: Re:

2015-04-15 06:47

#3076: - Re:  

Byl to zřejmě sestříhaný dokument, který KR prezentovala v Budapešti.

Domnívám se, že ta paní nemá v sociálních službách a na MPSV co dělat, je to můj názor a stojím si za ním.


Nepřihlášený uživatel

#3081 Re: Re:

2015-04-15 07:08

#3076: - Re:  

Minimální slušnost je uvést něco jako zdroj. 


Nepřihlášený uživatel

#3082 Re: Re: Re:

2015-04-15 07:17

#3080: - Re: Re:  

Také mě to napadlo. Jinak souhlas. Své kvality a zkušenosti by měla věnovat činnosti v Klubu... 


Nepřihlášený uživatel

#3083 Re: Re: Re:

2015-04-15 07:55


Nepřihlášený uživatel

#3084 Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:11

#3083: - Re: Re: Re:  

 Děkuji, je to ICOMBO listopad 2014 v Budapešti.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-15 08:28



Nepřihlášený uživatel

#3086 Re: Re: Re:

2015-04-15 17:35

#3080: - Re: Re:  

 Proč se někdo jiný neujmul slečny Kiňové? To ji z počátku nikdo jiný nepomohl a teď jsou všichní chytří  jak by vše dělali lépe. 


Nepřihlášený uživatel

#3087 Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 18:24

#3086: - Re: Re: Re:  

Teď už je vše passé co se stalo, stalo se. Všichni si žijí a budou žít své životy, bez ohledu na různé kladné i negativní komentáře.

Je absurdní něco řešit, když mají kauzu v moci právníci.

Za sebe mohu jen přát všem, v podstatě hezký život.

Internet je dobrá věc, ale zároveň nás umlátí.


Nepřihlášený uživatel

#3088 Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 18:36

#3082: - Re: Re: Re:  

 Pokud půjde na volnou nohu, nebude mít plat ministerské úřednice, ale bude mít klid a činnost, která ji naplňuje. Hlady určitě neumře a alespoň se dá zdravotně dohromady.


Nepřihlášený uživatel

#3089 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 18:38

#3087: - Re: Re: Re: Re:  

 Internet nás neumlátí, to se někteří umlátíme sami. Každý život je hezký, ačkoliv někdy remcáme.


Nepřihlášený uživatel

#3090 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 18:48

#3089: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Myslela jsem to tak, jak píšete. ( Mezi řádky mám, že má přístup "každý"...)


Nepřihlášený uživatel

#3091 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 19:07

#3090: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nějak tomu nerozumím.


Nepřihlášený uživatel

#3092 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 19:13

#3088: - Re: Re: Re: Re:  

 Je to normální ženská, která se umí postarat. Není to slečna, nebo paní Kiňová, nečeká co ji někdo nadělí, nemám strach, že ji něco bude chybět, možná snad to poděkování a to nemyslím jen KIKR. Kdo někdy v životě neuletěl, ale hlavní je nevzdat to a nedat se.


Nepřihlášený uživatel

#3093 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 19:20

#3088: - Re: Re: Re: Re:  

Právě si také myslím, že bude prospěšná pro rodiny s vícerčaty, dle toho můj příspěvek.


Nepřihlášený uživatel

#3094

2015-04-15 19:40

Z lidí ktere jen závidí je mě špatně , Ona za to asi mohla že se ji podařilo dostat na svět 5 krásných zdravých dětí , chtěl bych vidět všechny ostatni co by dělaly ,,,,   jsem z 4čat a vím co to je.


Nepřihlášený uživatel

#3095 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 19:46

#3091: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Každý exot, človíček ducha mdlého má možnost, bohužel psát cokoliv, kamkoliv. Jednoduše bl..c.


Nepřihlášený uživatel

#3096 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 19:58

#3093: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 podle mne je to predevsim zasluha lekaru, prave proto si myslim, ze trocha vdeku a pokory ze strany namyslene matky by nebylo na skodu


Nepřihlášený uživatel

#3097 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 20:26

#3096: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Jste nějak mimo, co mi to píšete? Nejste zrovna vy nějak domýšlivá a namyšlená anebo pod vlivem..? 

Ale klidně vám odpovím: zásluha lékařů je fenomenální a o sl. Kiňovou pečovali.

Od vás by nebylo, myslím na škodu, projevit trochu empatie! Pokorou evidentně netrpíte!?


Nepřihlášený uživatel

#3098 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 20:52

#3097: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 O slečnu Kiňovou pečovali v nemocnici velice zodpovědně a dál o ní pečovala sociálka a především paní Klára se starala o to, aby měla všeho dostatek a nemusela mít žádné starosti, ulehčovala ji vše s čím jen mohla a co za to?


Nepřihlášený uživatel

#3099 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 21:20

#3097: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nejste zrovna vy nějak domýšlivá a namyšlená anebo pod vlivem..?  

proc urazite lidi za to, ze reknou co si mysli?

podle vas je jedine vas nazor ten spravny?

ja si opravdu myslim, ze nejvetsi zasluhu na tom, ze deti jsou zdrave maji hlavne lekari, nemusite byt agresivni a arogantni, ale na takove chovaní jsme si u ochrancu KIKR uz pomalu zvykli


Nepřihlášený uživatel

#3100 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 21:32

#3098: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Sl. Kiňová má starosti neustále a mít bude o tak početnou rodinu. P. Klára pomáhala, dle svého nejlepšího svědomí. Ptáte se co za to? Proč co za to? Dle vyjádření p.Kláry to dělala nezištně, prostě pomáhala. 

Očekáváme něco za pomoc? Tak nepomáhejme!

Já klidně pomáhám, komukoliv a proč ne, třeba jen slovem a mám z toho dobrý pocit a nic neočekávám.