PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#376 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 19:53

#375: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 :-)))

 Já rozhodně nemusím  kvůli diskuzi nic :-)))   Proč mě napadlo, že  rodina Kiňových přišla také ze Slovenska?  Faktem je, že  babka Kiňová  češtinu zvládá ještě o trochu hůř..... 


Nepřihlášený uživatel

#377 Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 19:56

#374: Andrea - Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Sociální  příspěvky čerpá více rodin,  ale jen jedna se nechala natočit a udělala si z toho živonost. Paterčata mají jako záštitu, aby  vytahali co nejvíc peněz a vůbec ne oprávněne. Projděte si diskuze na ČT, uvidíte, co všechno se děje v této rodině. Nic nemusí, ale ostatní musí  vše. 

Andrea
Nepřihlášený uživatel

#378 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 19:57

#372: Stana - Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

Promiňte, ale anglicky neumím, nepochopila jste ani můj příspěvek 133. Vaše reakce 134.  

Andrea

#379 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 20:20

#376: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Nic nemusíte, napadlo Vás to správně. Po 2.sv. válce zbylo v čechách plus - mínus 500 - 1000 Romů po vyvraždění nacisty. Ovšem strana  a vláda po válce byla " chytrá " a přesídlovala Romy z východního Slovenska do Čech a nutila je násilně asimilovat se.

Andrea

#380 Re: Re: Re: Já čas mám, s peticí souhlasím

2015-02-10 20:40

#367: Mirek - Re: Re: Já čas mám, s peticí souhlasím 

      Já se orientuji celkem lehce, jen pečlivě čtu příspěvky.  Vy muži. nedokážete oddělit zrno od plev. Nerozumím všemu a jsem tady zrovna tak ohledně petice a proto nemohu souhlasit.


Nepřihlášený uživatel

#381 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 20:48

#379: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Promiňte, hovoříme o občanech republiky, ne o rasách. A pokud se nepletu, východní Slovensko bylo součástí ČSR i CSSR, i ČSR po roce 90. Hovoříme o občanských právech a povinnostech, které platí pro všechny. Zmírněte své poznámky, tohle je přes míru.  Pokud neudržíte své emoce na uzdě, snad by bylo dobré zvážit svou účast tady v diskuzi.

Pro mě platí, že  Mgr. Rulíková  na úkor svého volna, své rodiny pomáhala   rodině s paterčaty,  snažila se, aby i rodina jednala tak, jak  se od občana očekává. Protože si nikdo s rodinou nevěděl rady a  slečna KIňová se domáhala všeho, co  považovala v dané chvíli za vhodné,  našlo se řešení.  Obětí se stala Mgr. Rulíková   bez ohledu na to, že legislativa je platná pro všechny,   a zákon nezná  zatím žádné vyjímky ve smyslu  rodina paterčat. 

Promiňte, ale s Vámi už diskutovat nebudu. nechci se zaplétat  do výměny názorů, kde se argumentuje rasovými motivy.  Tady jde pouze a jenom o  fakt,  že  sociální politika měří (měla by měřit) všem stejně, pokud zákon neuvádí nějaké vyjímky. 


Nepřihlášený uživatel

#382 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 20:50

#378: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Já vlastně nevím, co tady píšete.  Buď se zaplétáte do toho, co jste napsala dříve, nebo píšete, že nejste  rodem Češka, nebo  argumentujete  přesunem Rómů  a pak napíšete, že neumíte anglicky. Česka snad aspoň trochu umíte, ne? 


Nepřihlášený uživatel

#383 Re: Re: Re: Re: Já čas mám, s peticí souhlasím

2015-02-10 20:51

#380: Andrea - Re: Re: Re: Já čas mám, s peticí souhlasím 

 Proboha, to jsou kecy. Věnujte se tématu, nejste na kafíčku  mezi dámičkami, ale na diskuzi k petici. 

Andrea

#384 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 20:56

#377: - Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Jasně, sociální příspěvky čerpá hodně rodin. Vy máte pocit, (nepřihlášený uživatel, který se stydí i za smyšlené jméno) že z natáčení se stala živnost? Jaké peníze rodina vytahala neorávněně? Pokuď se držíte diskuze na ČT, kterou jsem sledovala, tak nevidím co všechno se reálně děje v této rodině!?


Nepřihlášený uživatel

#385 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 21:02

#379: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 aha takze kdyz 

......strana  a vláda po válce byla " chytrá " a přesídlovala Romy z východního Slovenska do Čech a nutila je násilně asimilovat se.....

dovolime babce patercat po x letech asimilace aby fackovala pecovateky v Cesku a

dovolime matce patercat aby s miminem v naruci strkala do pecovatelky za revu otce?


Nepřihlášený uživatel

#386 Re: Re:

2015-02-10 21:30

#352: Naďa - Re:  

 Seru na tebe pizdo. Já mít tvůj nudný zkurvený život, tak se nejspíš pověsim  :DDDD

Andrea

#387 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 21:34

#381: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

Jistě, hovoříme o občanech ČR. Nikdy jsem netvrdila, že východní Slovensko nebylo součástí ČSSR a právě proto, mně překvapuje, že reagujete na odpověď pro někoho z komentáře, která nebyla určená pro Vás!? Já se jen držím reality a Vy musíte stejně tak respektovat můj názor a ne vyhrožovat udržením emocí na uzdě a zvažováním účasti v diskuzi!


Nepřihlášený uživatel

#388 Kláře NE

2015-02-10 21:43

 

Opravdu nevidíte příčinu problému?


Nepřihlášený uživatel

#389 Kláře ano

2015-02-10 21:43

#384: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

Živnost si udělala rodina z paterčat.  Pokud jiná rodina čerpá sociální dávky v různých podobách, je základní podmínkou  přiznat majetek a ten použít přednostně  pro potřeby rodiny.  Nic takového se nestalo, byť v bytě jsou předměty, které u jiných rodin  brání pobírání  soc. pomoci. (počítače, mobily,  playstation, plazma) Stejně tak dostala rodina obvyklý honorář za natáčení, čili nemohla splňovat kriteria pro poskytnutí soc. pomoci. 

Upozorňuji předem, že nemám důvod závidět, nepřát - hovořím o tom, že  všichni občané  jsou (měli by být) posuzování stejně. 

Otec v době  pobírání NP prokazatelně nedodržoval povinnosti nemocného.

Otec má exekuce, které jsou mu sráženy ze mzdy, Pokud se tedy nedostává rodině peněz na domácnost,  není na státu, aby dotoval   exekuce otce. 

PS za smyšlené jméno se třeba stydíte Vy, pro mě  diskuse s Vámi není  naprosto důležitá. Mé jméno je uvedeno na petici, to je podstatné.  Taky netuším, jak by moje jméno souviselo s podporou na diskuzi.  Jde jen a jen o ohlas či reakci, . 

Andrea

#390 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 21:45

#385: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

Nic nedovolíme, proč to zlehčujete? A umíte si představit, že Vás někam nuceně přestěhují? Jak se budete cítit?  


Nepřihlášený uživatel

#391 Kláře ano

2015-02-10 21:48

#388: - Kláře NE 

 Překrucujete to, co všichni viděli a slyšeli.  Myslíte, že opakovánáím něco změníte?  Vždyť tu  slečnu Kiňovou musel zklidňovat otec paterčat,  a stejně to nepomohlo,  reagovala,m- ty jsi unavený z práce :-))), aby to nějak ukončila :-)))

 Jedna taková chodila na diskuzi na Čt, Jana, docela dobře jsme se pak v kanclu bavili nad její jednoduchostí :-)))

Vy něco platíte?  Proč píšete my? 

Stát bohužel musí posílat pečovatelky do této rodiny , byť jim žádná nwení dost dobrá a na každou se něco najde nebo překroutí situace.  Že by jich bylo tolik nespolehlivých,  nezkušených,   či snad zákeřných? 

Vám možná  už jednou  tady někdo napsal,  pozor na právní následky , volte  opravdu dobře svá slova, ale určitě se ohrdíte, že se to netýkalo Vás. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-10 21:49



Nepřihlášený uživatel

#393 Kláře ano

2015-02-10 21:53

#387: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Nemusí nikdo  nic, nikdo nemusí ani respektovat zcestné názory  a už vůbec ne zatahování rasových pohledů, či jak říkáte Vaší reality. Ta skutečná je někde zcela jinde, není třeba  zkreslovat.  To děláte jen Vy, ale tím  váhu svým příspěvkům nedodáte.

Už zase otáčíte vše, co jste napsala. A stejně tak píšete o vyhrožování,  kde jste to četla ?  Jste asi rozhořčena, že se nikdo nepřidává na Vaši stranu , nikdo nesouhlasí s tím, co píšete.  No,  pak tedy dobrá rada, nepokračujte ve psaní. Radím, nenařizuji, nevyhrožuji. Všem by to prospělo, Vám nejvíce.  


Nepřihlášený uživatel

#394 Re: Kláře ano

2015-02-10 21:54

#391: - Kláře ano  

 Platíte daně?


Nepřihlášený uživatel

#395 Kláře ano.

2015-02-10 21:55

#388: - Kláře NE 

 Ano,  já vidím - v rodině paterčat, která se nechová jako řádní občané. 


Nepřihlášený uživatel

#396

2015-02-10 21:58

Ano,paní Klára Vítková-Rulíková jednala dle své nátury emotivně,dopustila se určitých chyb,ale byla jediná,kdo podal pomocnou ruku ve chvíli kdy jí bylo nejvíce potřeba.Jednala v dobré víře,jako žena,jako matka,jako člověk dobré vůle.To že její snaha nepadne na úrodnou půdu,ale bude házení perel není její vina.I.F.

Nepřihlášený uživatel

#397 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj

2015-02-10 22:09

#390: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádný boj 

 Andreo vite vice mne zajima

jak se asi citila ta pecovatelka kdyz ji nekde na meste prepadla babka Kinove

cely Milovice to vedeli a nic ticho po pesine 

v televizi delaji z babky hrdinku a rodina ji k tomu k tomu jeste pritakava =stary KIna, sestra Kinove

 

jak se asi citila ta Terezka Voriskova kdyz ji Sasa srazila na zem s ditetem v naruci a

Tonda na ni jeste rval uz slysim ter rev deti k tomu

 ted po par mesicich se o tom verejne hovori v Televizi a to jeste ve dvou dilech

diskutovat se o tom nesmi


Nepřihlášený uživatel

#398 Re: Kláře ano

2015-02-10 22:09

#391: - Kláře ano  

 V kanclu se dobře kecá, nemáte zkušenost s péčí o životy druhých a vůbec si nedovedete představit, jaké ublížení a trauma se dítěti mohlo stát takovým úchopem, i když už drželo hlavičku ve třech měsících. Možná rozumíte papírování, ale tady šlo o péči o 5 kojenců, kteří potřebovaly odbornou péči, to si laskavě uvědomte. Možná, že vy by jste byla v klidu, kdyby se jednalo a Vaše mimčo, ale to neznamená, že takové jednání nebude vadit jiným matkám.

Andrea

#399 Re: Kláře ano

2015-02-10 22:10

#393: - Kláře ano 

 Nikdo nic nemusí, jen platit daně. 


Nepřihlášený uživatel

#400 Re: Re: Kláře ano

2015-02-10 22:15

#399: Andrea - Re: Kláře ano 

 Dovolím si s Vámi nesouhlasit. Všichni musí jedno-umřít. Daně platit každý nemusí.